Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cyklovac stieracov


Guest jki

Recommended Posts

To: jki. Heleď, v novym modelu 405 je to relátko umístěný v pravo od volantu asi v půlce první části řídící tyče. Je společně s elektronikou centrálu na plastové destičve přišroubované dvěna torxama. Musíš demontovat dvoudílnej plastovej kryt spínací skříňky a na pravý straně zespoda uvidíš tu destičku. Má rozměry cca 10x20 cm. Je na ní obdelníková černá krabička s centrálem a jedno jediný relé. TO JE ONO!!! Vyměnit a hotovo 20. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Stefan. Nevím kde máš volnou polohu. Dolů je jednotlivý manuální setření, první vrchní je standardní sériovej neprogramovatelnej cyklovač, druhá a třetí jsou necyklovaný rychlosti. U Brejka tam někde je eště zadní okno, ale nikdy sem u žádnýho peugeota neměl volnou polohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No relatko mam, ale ked som si vybral z pristrojovky poistkovu skrinku, nasiel som paticu presne pre toto rele, ale z konektora mi nejdu ziadne kabliky a ani teraz som nemal cyklovac, packa ma tri polohy - hore jednotlive zotretie, 1 dole pomaly chod, 2 dole rýchly chod, je to r.v. 90 1.9 hladky diesel a nemam ziadne zapojenie tohoto sersamu, nema z vás niekto nieco také? Dost by ma ten cyklovac potesil. dik. Inak tie cd co mam mi nefungovali koli tej mechanike na slave, ale pozeram ze ich tam uz mate, neak som nemal moc casu sa na to pozriet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co máš za auto. Radši to vždycky pište, páč se to liší i v takovejhle drobnostech. Je možný, že v některých modifikacích se cyklovače vůbec nemontovovali, ale elektrosvazky jsou většinou vybavený pro dodatečnou instalaci. Budeš muset sehnat volič stěračů s jednou polohohou navíc mezi úplně vypnuto a první necyklovanej stupeň. Musíš si ověřit, bude-li pasovat konektor na svazku a na novém voliči. Mimochodem, taky se mi dostala do ruky páčka, která měla cyklus nastavitelnej otáčením střední části. Je v tom docela brajgl. By mě zajímalo, jestli to maj takhle pojevený třeba WW :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: jki. Bohužel, ten kryt musí dolu, ale je to v poho. Je to na pěti křížovejch vrutech(ano opravdu to jsou vruty) a pak dou půlky snadno dolů. Akorát se to tam blbě dává zpátky. Je lepší bejt na to dva. Jeden vrtí šroubovákem a druhej ty půlky drží u sebe, aby se nerozlejzaly. A první šroubuj ten ten vrut nejdál odd řidiče. Je tam osazení, které musí přijít nad plechovou konzolku. Taky sem to poprvé dělal 2x ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam 1,9 diesel z 90 roku, konektor tam je, ale nie su v nom noze a packu som este nerozmontoval, bolo by mozne dat niekde zapojenie toho relé vo felde, prisposobil by som si to na tu troj polohovu packu.

dole je napisany typ auta. nie cely ale,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Ludom. Schema nemám. Jen hotový výrobek. Je to oboustranej plošnej spoj. Pokud to rozluštíš, tak to můžu nascanovat a mailnout ti to. Mám tu jedno programovatelný relátko v šupliku pro Ondru. (po druhý už bych ho vyndávat nešel) :( konec konců JKI mi dá za pravdu co to obnáší že? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vemu jednim vrzem. Nejdriv pro Ludom. Plošňák ti nascanuji v pondělí, páč předěláváme kancl a všechny kompy a příslušný harampádí je v bednách. Teď pro Oddieho. Tahle cena od dodavatele autoservisu, kde mám toho známýho čili pro mě, pro tebe atd...(jen né pro Ondru :)). Pokud se s nim vídáš, tak mám řešení. Příští tejden v pátek jede do Prahy a uvidim se s nim čili ti můžu poslat relátka po měm. Může bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hics: Oddie je prazak, ten si prijede osobne ;) ale pozor na oddieho, kdyz se rozpovida, tak povida :D zeptej se predsedy ;)

ale aspon se to da poslouchat a ne jako nasi politici co umej mluvit a nic nerict :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No já nevím, ale zkoušel jsem hodně způsobů, jak ten cyklovač udělat a pak mě napadlo, že vlastně musí bejt i jinak napojenej motorek stěračů je to pravda? Zdá se mi, že tam na to, aby se dal napojit cyklovač je málo drátů. Mám P205 asi tu nejstarší verzi protože tam cyklovač ještě vůbec nemám. Nemáte s tímto nějaký zkušenosti? Neměl bych si třeba taky sehnat ten motorek z novějšího modelu? Nebo jde nějak napojit ten starej? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...