Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
před 20 hodinami, Danu napsal:

Taky jsem ho hledal v techničáku a žádný DAM kód tam nemá.

V techničáku ani žiadny DAM kód nenájdeš, je na nálepke niekde okolo dverí vodiča, tam kde je uvedený aj tlak pneumatík

  • O 4 týdny později...
Odesláno (upraveno)

Fake to nie je, nasiel som aj tabulku, kde bolo uvadene oznacenia motorov a bola tam aj to, ze RHH sa oznacuje aj ako RH02, ale zabudol som ju stiahnut a neviem ju uz kde bola a mam toto oznacenie aj v protokoloch od TK a EK a s tymto bol aj problem s prihlasenim na SK znacky, lebo najprv v protokoloch bolo RHH a na urade zistili, ze je to RH02 a preto to auto muselo ist znovu na kontrolu

Napriklad aj tu je oznaceny ako RH02

https://www.kijiji.it/annunci/ricambi-auto/brescia-annunci-brescia/motore-peugeot-508-2-0-16v-hdi-rh02-usato/112489512

http://nahradni-dily.partes.cz/cs/13668078-vyfukove-potrubi-svody-rh02-2-0hdi-120kw-peugeot-508.html

Upraveno uživatelem TomasARN
  • O 2 týdny později...
Odesláno

diky..ja budem mat teraz dva roky a este dam do Vianoc tych 5 000..vychadza mi to tak v lete by som mohol mat okolo 180 000..a to by som chcel na aute jazdit do 6 rokov..cca 400 000 km..jazdim len dialnice..hadam uz bude tento model

peugeot-508-ii-sw-shooting-brake-2017.jpg

  • O 5 týdnů později...
Odesláno

Ahojte, mam rychlu otazocku, ako funguje na 508cke vyhrievanie celneho skla? Je tato funkcia zdruzena s ofukovanim celneho skla? Uvazujem vymenit 407cku, tak zbieram predbezne info...

Odesláno

Protože to jsou buďto bl--i nebo neználci. Vidí knoflík na jakoby vyhřívání předního okna a hned si myslí, že je to vyhřívání  místo toho, že je to ofuk okna.

Odesláno
před 26 minutami, Laďa napsal:

Protože to jsou buďto bl--i nebo neználci.

Hladam dalsiu 508SW pre kamarata, nasiel som inzerat na 508 r.v. 2013 a ma nalepene na radiu HarmanúKardon, tak tvrdi predajca, ze ma taketo audio a ma tlacitko na meranie parkovacieho miesta, ale v inzerate pise, ze ma automaticke parkovanie... Bud predajca nevie, co doviezol zo zahranicia alebo umyselne klame v inzerate

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...