durino666 Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Potrebujem surne nove pneu : na výber mam : Continental ContiWinterContact TS830 Goodyear Ultra Grip 8 Semperit Speed-Grip 2 Dunlop SP Winter Sport 4D Michelin Alpin A4 Citovat
Edison Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Dunlopy se mi zdaj OK. Mám je na služebním a na dálnici jsou fakt tichý, oproti tomu co jsem zažil s UG7+ a michelin (už nevím který) Za extrémějších podmínek zatím nebyla možnost zkusit... Citovat
FrantaCV Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Já bych volil Contíky nebo Micheliny. První mám na služebním, druhé na svém a zatím jen spokojenost. Citovat
koblih69 Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Dunlopy byly dobrý, ale vydržely mi jednu zimu, Michelinky 3... Ultragrip hučely... takže Michelin nebo Continental... Citovat
Edison Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Mě jak na čem. UG, michelin, dunlop... na služebním jednu a půl sezony. Převážně po dálnicích, ve vyšších rychlostech (D) Nájezd tak 20 tis. (přesnou statistiku bych musel vytahat ze záznamů, což se mi fak nechce). Na soukromém mám winter respons už třetí sezónu. Ale zase nemám takový nájezd a zatím jsem s tím nebyl mimo rep. Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 continental výborný jízdní vlastnosti nebo michelin má výdrž jak prase nebo goodyear Citovat
mmmb Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Myslím že neuděláš chybu se žádnou co píšeš. Rozhodni se podle toho jaká se ti líbí, názvem, cenou, vzorkem. V testech vycházejí dost podobně na špici. Citovat
P607Olda Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Losuj, anebo vyber, který název se ti líbí. Anebo který vzorek. Je to jedno. Citovat
durino666 Odesláno 13. leden 2012 Autor Odesláno 13. leden 2012 Objednane Michelin : maju najnizsie opotrebenie Na mojom peugeote my dnes vydolo pneu a zistil som ze je vyrobena 4301 cize 10 rokov ... diki za pomoc Citovat
Edison Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 To sis přečetl, nebo jsi měl možnost si to osobně ověřít, neřku-li porovnat? ;-) Papír unese všechno... ;-) Citovat
durino666 Odesláno 14. leden 2012 Autor Odesláno 14. leden 2012 http://www.az-pneu.sk/testy-pneu/zimne/adac-oamtc-de-2011-195-65-15-110 a pocul som to od viaceryc h ludi Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 ja teda dunlopy nedoporucuju, mel jsem je na A4 a prd vydrzely. na 406 2,2 mam na zimu GY ultra grip 6 a drzi mi 4. sezonu a maji najeto kolem 30 000 a maji tak akorat 4mm, takze za me dobry. Blbnul jsem na nich a kravil smyky na snehu a parkrat mi to ulitlo i na silnici. Hukot nemohu diky svym laufum posoudit. Minuly tyden jsem bez retezu diky nim vycouval z ponikle od vleku asi 500 metru do kopce, ochcavky nasazovaly retezy Myslim si, ze michelin je dobra volba Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 Na mazde mam teraz tie Dunlopy Winter Sporty ale 3 D cka ... Dnes snezilo, a velmi dobre, inak su fakt tiche, aj na dialnici, aj mimo, nehučia a naozaj dobre drzia. Ako je to s vydrzou, neviem povedat ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.