kurpin Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 zdravim. prosim o pomoc dnes mi za jizdy upadl odvzdusnovaci ventil z toho kolena co je nad termostatem, takze vyteklo vsechno a malem jsem varil. Potrebuju sehnat teda cely ten odvzdusnovaci dil a zaboha nemuzu najit shop kde to sehnat. poradite nekdo? je to P307 2.0 HDI 66kw díky Citovat
marko306 Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Tak skús vrakovisko. Nie je to bežná vec ktorá sa nejak opotrebováva, tak ju ťažko asi zohnať novú v nejakom obchode, iba ak v Peugeote. Citovat
janci.b989 Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Ahoj da sa zohnat len musis vediet cislo toho dielu a dat ho podla toho objednat v obchode.Ale neviem ci len ten odvzdusnovak sa da zohnat alebo cely diel.Ak nevies cislo dielu tak podla vin kodu ti to pozru a povies co chces.samozrejme a udaje o vozidle musíš udať. Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Dá sa objednať v Peugeote a stojí 0,11 € .. Keď dáš VIN tak ti viem povedať aj objednávacie číslo Citovat
marko306 Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Volá sa to nástavec vývodu a stojí to 14,53 eura v peugeote na SK. Je to diel číslo 3 a objednávacie číslo je 1336 R9 [upravil dne 23/10/11 14:00 od marko306] Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Aha no ja som myslel, že mu len ten vrchnák odletel Citovat
marko306 Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Ak by mu odletela iba tá čapička tak vbehne do prvého bicyklového obchodu a tam to kúpy, poprípade do šopy a tam by to tiež určite našiel:aut Citovat
kurpin Odesláno 23. říjen 2011 Autor Odesláno 23. říjen 2011 dík moc, upadl celý ten ventil na boku, takže celý díl č.3 je potřeba nový, ale ta cena za kus plastu s vetilem se mi teda vůbec nelíbí Citovat
kurpin Odesláno 23. říjen 2011 Autor Odesláno 23. říjen 2011 tak u nás v e-shopech to nemůžu najít ani podle toho čísla a podle názvu jsem to našel ale vypadá to úplně jinak a je tam víc vývodů na hadice a bez toho ventilu....tak nevím, asi budu muset do peugeotu zítra to zas bude pálka Citovat
ozzy56 Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 nikde jinde než v pežotu (citroenu) to nekoupíš Citovat
marko306 Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Na Sk je to cca 400sk u vás asi 300czk, podľa mňa to až tak veľa neni, keď si vezmeš, že je to origo diel z peugeotu. Skús teda to vrakovisko ak sa ti to zdá veľa. Citovat
straki007 Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 Jo jo. 300,- je myslim spotrebak. A kup si hned gumove drzaky krytu motoru ktery ti to usekl.... Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 (upraveno) Prepacte uz som zalozil jednu takuto temu za co sa ospravedlnujem. Kryt motora som mal uchyteny iba eskapaskou a tak som ho zodral a stracam vodu:( Ja potrebujem diel č.5 Upraveno 20. prosinec 2014 uživatelem Pekos Pavelka Citovat
Guest servisman Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 Už jsem ti odpověděl v jiném tématu origo číslo je 540402 Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 Už jsem ti odpověděl v jiném tématu origo číslo je 540402 Staci prist do Peugoetu a dat im to cislo? Citovat
307rg Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 v peugeote to číslo ani nepotrebuješ, oni si ho vyhľadajú aj sami , veľmi užitočné to číslo (OEM kód) je ak nakupuješ v inom obchode ako peugeot, resp. niekde na internete Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 no sice vyhledaji ale proc je otravovat s hledanim kdyz maj na praci neco jineho nez se starat o zakaznika ?? Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 Prosim vas, mozno by ma este zaujimalo ako casto to treba odvzdusnovat? Nikdy som to nerobil az teraz ked som tu capicku zodral, tak ma to napadlo:( Citovat
ozzy56 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 odvzdušnuje se jen po opravě chlad. systému, výměně kapaliny, jinak není důvod odvzdušnovat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.