Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

To je mi líto, ale jak psali kluci: je to jenom \"plech\". Hlavně že žiješ.Můžu se zeptat v jaký rychlosti? Tvoje a jeho.

Odesláno

Je to škoda, ale tak zas bude auto iný :)

S poistovni na buben nepríde, zatial som vzdy zarobil, vzdy v inej poistovni :)

Odesláno

Charlie--406 už néé, zatím nevím co...,Tvoje kola jsem vůbec nepoužil,jsou ve sklepě,uvidím co s nima podle toho,co koupím

Bostich--jel jsem max.40 (na trojku a v klidu) a intenzivně brzdil, on jel cca 70--80 a pecka to byla řádná

Mišak--prodávat nebudu nic, auto prodá pojištovna...

Odesláno

nechal bych HO to zaplatit at se z toho třeba po..... aby se panaučil pro příště a pak bych to prodal...

  • O 3 týdny později...
Odesláno
to vypada na Blizzarda :D

Blizzard by to mohl být, ale už není kluk 22 let a navíc jezdí ohleduplně, pomalu a bezpečně.... jako bys mě neznal :D

Jinak chudák 406. :roll

připojuju se k prosbě o foto 607. rád bych viděl srovnání těch poškození

Odesláno
nemas foto, jak vypadala po naraze ta 607??

fotky nemám, ale podle policie taky na odpis--totální škoda--,já jsem to měl víc na řidičovu stranu, on na spolujezdcovu...,taky měl agregát natlačený na přední příčku,(více strana převodovky),prasklo mu čelní sklo, ta 607ma byla taková hujda neudržovaná, špinavá vevnitř,na opravu bylo lepší moje auto, ta jeho kastle byla posunutá až na zadní dveře, moje oboje zadní a řidíčovy dveře šly otvírat i zavírat perfektně...,ale po opravě bych nechtěl ani jedno, obě půjdou na ND

Odesláno

To ta 607 teda moc neobstála, na to, že byla, díky vyšší rychlosti i váze, vlastně ve výhodě... Kdoví, jestli už nebyla po nějaký dřívější ráně :myslim

[upravil dne 25/10/11 11:50 od MichalTalbot]

Odesláno

ja to rikam furt, ze to je sracka pro duchodce :D

to je prosim vtip, me se 607 libi :)

[upravil dne 25/10/2011 12:08 od Scratch]

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

jsem fakt spokojený, tu cenu bych na trhu nedostal:bojim, trvalo to sice dlouho (řekla mi to hned asistenční-nehodová služba), ale dneškem to končí, byl jsem auto zrušit na DI a je to:)

noo, fingovačka to nebyla:), tu ránu už nechci znovu zažít:grr

Odesláno

a ještě taková perlička na závěr--viník dostal od soudu pokutu 25 tisíc kč a dva roky bez řidičáku, musím říct, že ač naboural mě, takovou pálku jsem nečekal :(

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...