Uran Odesláno 30. září 2011 Odesláno 30. září 2011 Mám možnost koupit P807 2.2HDi 94kw 7/2004, 155 000km, 8xairbag, navigace/autorádio RT3, dualklima, nezavisle topeni, elektr.dveře, +1 sedadlo vzadu, atd. Měněný rozvodový řemen a vodní pumpa, to celé za 146 000Kč. Je to dovoz z D, kam to v roce 2008 dovezli z Itálie. Trochu mě odrazuje vzhled interiéru, je to takovej pelech, sedačky jsou dost jeté, hlavně u řidiče (strana sedačky kde se vystupuje). Oproti mé P406 jde ale dost ztuha spojka a řadicí páka je taková volnější, je to normální? Včera jsem to měl u kamaráda v Peugeotu, prošli jsem to a žádnou velkou závadu jsem nenašli, čeká mě výfuk a brzdové kotouče a jeden stabilzátor vepředu. Prý také u tohoto motoru často nejdou vyndat vstřiky. Jaký je Váš názor? Je to dobrá cena za takové auto. Děkuji Citovat
sampon Odesláno 30. září 2011 Odesláno 30. září 2011 nejsem si jist, jestli ty km sedí a pokud tomu opravdu \"nevěřiš\", popř jsi neviděl, že rozvody jsou v dobrém stavu......., určitě bych je měnil...... když jsem kupoval 807 tak na straně řidiče 807 měli vysezenou nástupní hranu, vysoký auto no.... ale ve stopadesáti, tak markantně, jak říkáš ? to musel být, ale tlusťoch těžko dohledat....IT a pak DE ? Dej klukům VIN ať poví víc.. Citovat
plaz Odesláno 30. září 2011 Odesláno 30. září 2011 sedadlo ridice trpi a to u vsech cena slusna podivej na inzeraty jen ty km nesedej to bude mit tak zhruba 268000km Citovat
Uran Odesláno 30. září 2011 Autor Odesláno 30. září 2011 O víkendu to nafotim a dám sem pár fotek. Zatím díky. Citovat
bajza206 SW Odesláno 30. září 2011 Odesláno 30. září 2011 nejsem si stopro jistej ale docela rád bych viděl těch 8 airbagů:D a chtělo by to ten vin [upravil dne 30/9/11 21:28 od bajza206 SW] Citovat
Uran Odesláno 30. září 2011 Autor Odesláno 30. září 2011 VIN VF3EB4HWG13148690 Moc se v tom nevyznám, ale airbagy jsou 2x přední, 2x v předních sedačkách, 2x hlavové vepředu a 2x hlavové vzadu, jestli si to teď dobře pamatuju. Citovat
marko306 Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Ten hlavový je myslím komplet od predných po zadné dvere. Taký dlhý. Takže 6x airbag. [upravil dne 1/10/11 02:24 od marko306] Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 \"pějme píseň dokola, la la la la la \" a že si ho nekoupíš? 18/05/2006 115910301 3CNW46901 00001618S3 SCHERMO TERMICO X8L 140000 IT 02/02/2006 115910301 3CJX08901 00000515P2 PULEGGIA DOPPIA DIAM 162 000 106000 IT 29/06/2005 115910301 3CCM00501 0000000000000AH CLIMATIZZATORE X7E 64380 IT 29/06/2005 115910301 3CCM00502 0000654299 GUAINA X7E 64380 IT 29/06/2005 115910301 3CCM00503 00007481GP DADO IN GABBIA X7E 64380 IT 29/06/2005 115910301 3CCM00504 0000179721 NECESSARIO 000 64380 IT 29/06/2005 115910301 3CCM00505 00007013N5 RIVESTIMENTO 000 64380 IT 04/03/2005 115910301 3BYR58401 00006563JE CDROM SOFTWARE X5K 41028 IT 04/03/2005 115910301 3BYR58402 0000000000000EG LAVAVETRO ANTERIORE 000 41028 IT 20/08/2004 115910301 3BRA92201 000019207V CAPTATORE 000 4704 IT 19/08/2004 119680301 3BRI69301 000000000008999 SUBFORNITORE - COSTI INTERNI 24E 4700 IT 19/08/2004 119680301 3BTY29901 000000000008950 TRAINO VEICOLO 24E 4700 IT 19/08/2004 119680301 3BTY30001 000000000008970 ALTRI TIPI DI ASSISTENZA 24E 4700 IT Citovat
marko306 Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Ak som dobre vyčítal tak 18.5.06 mala natočené 140 000 km, čiže do roku 2011 spravila iba 15 000km. To je isto auto od nejakého dôchodcu Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 To je isto auto od nejakého dôchodcu kterej od 2007 leží na LDN Citovat
Uran Odesláno 1. říjen 2011 Autor Odesláno 1. říjen 2011 Hm, tak nákup se odkládá. Díky za info a pomoc. Jen je mi divné, že poslední záruční oprava byla dělaná přesně \"na chlup\" ve 140 000km. A měl jsem za to, že km se přetáčí u nás, ale tohle muselo být přetočený už v D, protože tyhle km byly uvedeny už v německým bazaru. Citovat
oddie Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 To je velká naivita myslet si, že se v Německu nestáčí a nepodvádí, když většina bazarů patří Turkům apod. Citovat
MotoMoto Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Můj je naprodej, za km ručím a odpovídají. Citovat
marko306 Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Turek by ti predal aj vlastnú mamu keby môže, český a slovenský bazáristi sa im ani rovnať nemôžu. V nemecku je síce stáčanie trestné, ale ako mu to dokážu? Stačí aby povedal, že auto s týmito km už doniesol z talianska a môžu mu akurát tak slamkou fúkať do riti. Citovat
filas1 Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 V Německu se stáčí běžně, známý taky přivezl auto, které mělo stočeno 100 000, byl to VW Transporter a to nebylo ani od Turka. Citovat
oddie Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Můj je naprodej, za km ručím a odpovídají. Akorát těžce neodpovídá cena, takže je to z bláta do louže. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.