Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolegové z IZS (hasiči, záchranka, policie)


Krt€K

Recommended Posts

bostich: Předpodkládám, že je to vězeňská služba ČR.

Peta: A co tedy děláš ty? Stále čekám na odpověď. :)

Minimaxa: No, vim toho o tobě dost, ale o tom, že patříš do složek IZS teda fakt nic nevim. :D

Scratch: Jaké další zkratky tě zajímají? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem...takže smysl vlákna...nejdřív mě zajímalo, a to trvá, kdo všechno ze členů je kde :-) No a dál by to mohlo vypadat tak, že pokud by měl někdo dotaz např. na řešení přestupku, ale ne prosím způsobem \"támhle něco je, přijeď to vyřešit\" (s nadsázkou), pak dále třeba rady, porady, zkušenosti s IZS a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta: Aha, promiň, přehlédl jsem ten tvůj příspěvek. Takže \"ajťák\"...to je dobrá práce, to by mě taky bavilo. :)

Krt€K: To bysme tady mohli rovnou udělat vlákno: \"Právník radí, jak neplatit pokuty\" nebo \"právník radí, jak na policii\"... :D ...a odpovídat na dotazy lidí, co se chtějí vyhnout placení pokut...

rootsky: Takže školíš mladíky na ZOPce? :D Nebo co tam na škole děláš? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvykle jsem v přímém výkonu v JBC. V Jihlavě dělám v současné době kurz DN4. Na ZOPce není ani noha, takže už chápu proč jsou na mnoha okresech dopraváci na vymření, SDH už není z čeho doplňovat. Je zvláštní že to nikomu nevadí (vlastně není, protože policajt co není nebere peníze)... No nic, takže takhle:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta: To jsi ale dělal dálkovou ZOPku a typuju že v Brně. Jo, nábory jsou zastavené a slyšel jsem, že snad i v Praze, kde mají furt podstavy oproti plánovaným stavům pro rok 2013 :D

rootsky: U nás je to stejné - dopraváci dřív vyjížděli ve 4 dvoučlenných hlídkách, dneska tam jsou už jen 3 kluci :D Jinak předpokládám ,že jsi myslel místo \"SDH\" asi \"SDN\" - nehodovku. Je pravdou, že u nás už jezdí vždycky jeden nehodář s jedním hlídkařem. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler: Myslel jsem to jak jsi to napsal, SDN ještě jedou a o SDH se už asi nemá cenu ani bavit, já bych to za 13čistého taky nedělal.

2 Peta: Situace je mi dobře známá. Věř mi, že jsem ten co to odnáší nejvíc, takže inspektor v pětce. Nemít už něco odslouženo, tak neuživím rodinu. Po tom co nám provedli (měsíčně u mě - 1000 (rizikáč) a - 2500 (což bylo o dost víc než v mediích deklarovaných 10 procent), kraj dále nemá na odměny, což mi dělalo tak 5 ročně) nechci už nic komentovat. Pro představu můj vedoucí má o necelé 3000,- víc než já, takže asi tak k případné otázce proč nestuduji a nedělám úžasnou kariéru dle 361/03ky...

[upravil dne 24/9/11 09:15 od rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler: no tak takhle pochopitelně ne...zastávám názor, že kdo udělá průser, měl by za něj být potrestán...takže rady na vyhýbání se typu \"naboural jsi, zdrhni\" odmítám.

Rootsky: jak já ti závidim, v Ji jsem byl na ZOPce, to ti byl tak krásnej půl rok :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...