Guest minimaxa Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 Ještě pro představu, krkovice 5,55kg, kuřecí prska 2,55kg, klobásky 1kg, vývaru na neděli 5l Citovat
Péťa Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 Vlastní znamená, že jsi je vyrobil? Už se těším Citovat
Guest minimaxa Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 a pro ostatní máš co? dycky jsou velký voči a pak se toho 1/3 vyhodí nebo veze domu na mrazák Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 no pravdou je ze uz jsem zamotanej v tom kolik nas tam bude Citovat
Medvěd Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 Stibto - nabízím Ti odvoz tam i zpět spojený s menším výletem, více na tel. 608 161 902 (odjezd ráno) Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 no po včerejšku by Stibto se mnou asi už nejel Citovat
punkac Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 Tak jsem dcerce pípě včera přidělal náušnice, aby jí bylo za co tahat do auta a pomalu vyrážím ku Pace Citovat
Guest minimaxa Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 žádná sláva, no hlavně že nechumelí Citovat
punkac Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 tady to není lepší, ale krkovička zahřeje Citovat
Guest minimaxa Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 safra, sluníčko, ale je moc vysoko, tak ho nechytnu aby neuteklo Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 tak navi mě taha pres turnov tak snad to bude dobra cesta Citovat
Stifler Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 Pe.Tr: To bude podle mě zbytečná zajížďka. Z R10 sjeď v Mladé Boleslavi na Jičín a pokračuj spíš touhle cestou, je rychlá a není cestou moc vesnic - pro mě nejpříjemnější cesta na hory. Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 navi tvrdi delsi o 10km a casove stejne , a ma to byt ekonomy cesta Citovat
Milan+ Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 Zlom to v Bolce na JC,nejjednoduší cesta kudy můžeš. Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 Pe.Tr : ale to vis ze bych jel nahodou se mi to popovezeni libilo jen to byl krapet sok,no,jsem zvyklej na linejsi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.