Guest minimaxa Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 stif, ok, mám tě třeba vyzvednout doma, že by jsi jel se mnou...? Citovat
Stifler Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Já stejně budu brát auto svoje, protože budu brát pro Charlieho diagnostiku a budu potřebovat naložit e-shop od Pe.Tra a jestli budu chlastat, tak bych potřeboval mít kde hlavu složit a na to je auto ideální Citovat
Guest minimaxa Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 ok, tak nějak kolem 13h se tam tedy sejdem, ale ty stejně dorazíš s 1h zpožděním, nebo ne? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 já přijedu také dříve kvůli nachystání pípy, někdy dopoledne a pomůžu určitě rád s tím opatrně, aby jsi nebudil Aduš Citovat
Stifler Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Mámo, neser.....budu se snažit přijet co nejdřív. Citovat
Charlie 1 Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Stiflere ještě nevím jestli budu brát auto nebo pojedu s Péťou,myslíš že budeš umět aktivovat to automatické svícení? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Já budu potřebovat pomoci vytáhnout lokomotivu z auta, pomoci s postavením přístřešku, a tak nějak abych se tam sám nebál Citovat
Stifler Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Mámo, to zvládnem. Budeš tam ty, já, Scratch, Áďa a možná ještě tedy Punkac, takže to bude v klidu Charlie1: Nemůžu ti to zaručit, že to zvládnu, protože jsem žádnou 406ku ještě neměl připojenou. Navíc na mém autě to, zdá se, neumí načíst závady, tak doufám, že nebudu muset shánět jinou ŘJ, jak už jsem byl upozorněn v jiném vlákně. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Mámo, neser.....budu se snažit přijet co nejdřív. Synu, nebuď na mámu drzý, nebo tě zbijeme oba dva:bacha:D:D:D ok Mam tady pro tebe nějakou krabici za cca 234,- [upravil dne 6/10/11 19:46 od Radek Hurvajz] Citovat
Stifler Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 A jééé, ještě fotr bude vyhrožovat... Notak, tatínečku. Buď hodnej na svého nejmilejšího synáčka. Citovat
punkac Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 já přijedu také dříve kvůli nachystání pípy, někdy dopoledne a pomůžu určitě rád s tím opatrně, aby jsi nebudil Aduš jsem tichý jako lví pšouk :D:D Citovat
Guest minimaxa Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Synku, buď rád, že se taťka Radek nejmenuje Fritzl :aut:D [upravil dne 6/10/11 19:50 od minimaxa] Citovat
Charlie 1 Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Mámo, to zvládnem. Budeš tam ty, já, Scratch, Áďa a možná ještě tedy Punkac, takže to bude v klidu Charlie1: Nemůžu ti to zaručit, že to zvládnu, protože jsem žádnou 406ku ještě neměl připojenou. Navíc na mém autě to, zdá se, neumí načíst závady, tak doufám, že nebudu muset shánět jinou ŘJ, jak už jsem byl upozorněn v jiném vlákně. tak to radši necháme na jindy...... Citovat
Péťa Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Program na sobotní večer: http://zpravy.idnes.cz/domaci.aspx?c=A111005_122757_domaci_taj Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Ja myslim že tam bude spíš roj Pežonid a na nějakej Drakonid si ani nevzpomenem:D Citovat
punkac Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Program na sobotní večer: http://zpravy.idnes.cz/domaci.aspx?c=A111005_122757_domaci_taj Hezký, akorát to přes páru odpařující se z minimaxova grilovacího turboletu a mlhu ze scratchova kumburáku těžko uvidíme Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 chlapci a pani vc dam, bojte se, bude test, test, hazeni, strileni a skladani. Test je schvalne dvakrat a jete neco vymyslim Citovat
Medvěd Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Mám s sebou vzít na několika srazech otestovanou Pivrncovu putyku? Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 Program na sobotní večer: http://zpravy.idnes.cz/domaci.aspx?c=A111005_122757_domaci_taj Hezký, akorát to přes páru odpařující se z minimaxova grilovacího turboletu a mlhu ze scratchova kumburáku těžko uvidíme chtel bych jet na masine, projet se naposled, ale letos uz to asi nepujde Citovat
punkac Odesláno 6. říjen 2011 Odesláno 6. říjen 2011 chlapci a pani vc dam, bojte se, bude test, test, hazeni, strileni a skladani. Test je schvalne dvakrat a jete neco vymyslim Supéééér Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.