Jump to content
RadeU

Utlumení motorového prostoru (kapoty)

Recommended Posts

Zdravím....nemáte nějakou radu ohledně utlumení motorového prostoru? Čím, kde tak sehnat a v jakých cenách se to pohybuje? A taky zkušenosti s tím obecně,účinnost apod....mockrát díky...

Nejsnažší to máš z vrakoviště (nebo z inzerce), z dieselu. V dieselech tlumení bývá, jsou hlučnější. Nebo můžeš nalepit hrbolatej vlnkatej molitan do reprobeden, ale nevim, kolik může stát.

Z toho, že vzplane bych strach neměl, pokud se teda nebude moct odloupnout a spadnout na trubky výfuku. Časem za několik víc let se může stát, že se začne drolit a postupně opadávat.

\"Hudební molitan - špičatý\" býval na 309 a byl tam přilepený, efekt nemohu posoudit, stejně u mě ho už polovina chyběla :D

Jinak originál deku, proč ne, však já ji mám :D

Tiež by som tam ten molitan nedával....ale ni ej emolitan, ako molitan...isto sú aj nehorľave molitany určené aj do motorového priestoru...ale so predstav, že ti začne čosik chcať z motora a molitan bude pekne zaserkaný...

Ferrari: Tady by byl na kapotě, ten by se neměl zaflákat třeba od oleje ... ale s tou hořlavostí bych si taky dal bacha. Třeba na Avii z roku 97 byly dekly pod motorem (plastové) a v nich byl molitan či co si nasákavého, nevím jaký ekolog to vymyslel, ale bylo to dobré zápasení, když se sundavaly a byly plné - jak oleje, vody, hlíny ... no všeho :D

Zkus pohledat tu deku někde na vrakáči z HDi, před půl rokem tu snad byla v inzerci a ted ji třeba sehnal Stibto (měl tu poptávku). :papa

tohle taky řeším na svou 405ku , jednou jsem našel na netu takovou tkaninu , která byla odolná asi do 250st. a byly tam různé rozměry ale cena byla někde jinde ale odkaz jsem ztratil takže bych musel pohledat ...

Ale ten Dynamat Hoodliner na tlumení mot. prostoru asi vyzkouším:myslim

[upravil dne 11/9/11 07:52 od Slipkont]