reniha Odesláno 8. srpen 2011 Odesláno 8. srpen 2011 Zdravím vás chtěl jsem se zeptat při kolika km by se měli měnit rozvody mám najeto 80 000 km a auto je 5roků staré,je to 1.6 16v benzín.Ptám se protože mi každý mluví něco jiného.Moc vám děkuji za odpovědi. Citovat
MaP Odesláno 8. srpen 2011 Odesláno 8. srpen 2011 U benzinu se doporucuje po 120 tis nebo po 10 letech, podle toho co nastane driv a taky zalezi na tom jak se s autem jezdi. Pokud je to 80 000 km skutecnych tak je jeste cas, pokud ne tak radeji vymenit. Musi se to udelat tak nebo tak,takze radeji o nejaky km driv nez pak resit prasklej remen. Citovat
bencik19 Odesláno 8. srpen 2011 Odesláno 8. srpen 2011 Ahoj ja menim pri 80 000 +- nic s tim neskazis.Spis si pomuzes cena neni zas takova jak pri poskozeni motoru pri pretrzeni nebo zaseknuti remene ,kladky.Vymena +- 5000KC. Citovat
Lví-ček Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Oživím trochu téma. S rozvody chci vyměnit i pomocný řemen a kladky. Poslali mi odpověď ze servisu a tam byla uvedena u pomocného řemene k alternátoru jen jedna kladka. Nejsou tam náhodou dvě?Jedna napínací a druhá drážkovaná. Měníte to s rozvody nebo je to zbytečné? nechci nic zanedbat a mít zase na dlouho klid. Citovat
Ferry Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 zalezi, zda je tam klima, jaky je posilovac rizeni (elektricky nebo hnany remenem) nejlepe dej VIN Citovat
Gabriel 307 Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 včera jsem to fotil je tam jenom jedna [upravil dne 19/4/12 21:11 od Gabriel 307] Citovat
koblih69 Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 VIN: VF33CNFUB82027819, manuální klima, posilovač elektrohydraulika... kladka je tam podle mě jedna. Citovat
Lví-ček Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 tak proč mi to v Servisboxu u mého vinka ukazuje dvě? Citovat
Lví-ček Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Nemám náhodou jiný motor než Gabriel307? [upravil dne 19/4/12 21:28 od Lví-ček] Citovat
Ferry Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Ty jo já tam snad ještě dojdu. staci sem napsat VIN Citovat
koblih69 Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Ferry já ho psal... BTW na řemen mrkni jeslti není rozpraskaný nebo ze stran roztřepený a když je navíc zticha tak bych se na to vykašlal. [upravil dne 19/4/12 21:36 od koblih69] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 podle vin je tam to co psal Lví-ček ten obrázek:myslim Citovat
Lví-ček Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Jsou tam dvě přesně podle schématu co jsem dával Koblih69. Jen jsem to chtěl vyměnit a mít další x1000 km klid. [upravil dne 19/4/12 21:41 od Lví-ček] Citovat
Lví-ček Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Gabrieli no mám jiný motor než ty:( Jen jsem se zeptal jestli to nebude vyhozených zbytečně dalších 4000.- [upravil dne 19/4/12 21:43 od Lví-ček] [upravil dne 19/4/12 21:49 od Lví-ček] Citovat
koblih69 Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Jinak ty kladky jsou obě stejný. Výměnou nic nezkazíš, ale já bych se na to vykašlal. Ta výměna je poměrně jednoduchá.... Citovat
Ferry Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 aha, myslel jsem, ze to je VIN od Gabriela 307 jj potvrzuji, Lvi-cek tam ma dve stejne kladky s cislem 5751 91, jedna je na posuvnem rameni, ktere slouzi jako napinak - napina se to po povoleni dvou stroubu dalsim sroubem, ktery je zespoda v Kelly jsou ted ty kladky v akci od Timken za 792Kc/ks , jinak INA nebo SKF stoji kolem 1600/ks pokud nebudou mit znatelnou vuli a nepiska to nebo nejsou hlucne napriklad po nastartovani za studen, vymenil bych jen ten remen [upravil dne 19/4/12 21:46 od Ferry] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.