Guest mikhayl Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 Zdravím, vedel by mi niekto podľa VINka zistiť, či mám palivový filter Bosch, alebo Siemens? VIN VF38BRHZE80699997 Ďakujem Citovat
Qcko Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 Na to sa nespoliehaj, radsej sa pozri osobne, je to najistejsie ... co Pug to original, 2 mesiace dozadu som to tu riesil tiez Citovat
ozzy56 Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 tak vypadá Siemens paliv.filtr Siemens.pdf Citovat
Guest mikhayl Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 ešte by som sa jednu vec opýtal, pri výbere MANN filtra sú tam dva typy, podľa vstrekovania (Bosch/Siemens)....je to tá typológia na ktorú som sa pýtal, alebo filter Bosch neznamená automaticky aj vstrekovanie Bosch, dá sa aj to zistiť podľa VIN - teda aké mám vstrekovanie? Citovat
MilanF1 Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 Řid se tím, co poslal ozzy. Vložku filtru vybírej podle toho, jak ten filtr vypadá. Může se stát, že budeš mít vstřikování Bosch a někdo tam dal filtr Siemens (ten má tuším předehřev:myslim) Citovat
misho.1709 Odesláno 23. březen 2015 Odesláno 23. březen 2015 (upraveno) Zdravím, známy má P406 break, 2.2 hdi, 2003, poprosil ma, aby som mu pozrel, aký palivový filter potrebuje. Má vstrekovanie Bosch a rovnako aj podozrenie, že momentálne tam má asi iný filter, než aký by tam mal byť. Vie mi niekto povedať, aký tam má ísť? http://www.comco.sk/filtre-a220-ccb27-ccm1018-ccc7993-ccp0?cat[]=8&orderby=0&brand[]=0 Upraveno 23. březen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
krtek 2 Odesláno 23. březen 2015 Odesláno 23. březen 2015 bolo by dobre dat vin ,a ak ma podozrenie ze ma iny filter pomohla by aspon fotka toho filtru ,mam na mysli nadobu filtru idu tam dva typy bosch alebo mahle Citovat
misho.1709 Odesláno 23. březen 2015 Odesláno 23. březen 2015 Nádobka by mala byť takáto, je to zo SB http://www.fastimages.eu/images/snmkaooio.png Citovat
krtek 2 Odesláno 23. březen 2015 Odesláno 23. březen 2015 (upraveno) no vidis sikovny, odpovedal si si sam mas tam aj cislo vlozky filtra 1906A2 s tym cislom chod do mototechny a daju ti ten spravny filter,alebo napis do goglu 1906A2 palivovy filter ked beres cez net Upraveno 23. březen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 23. březen 2015 Odesláno 23. březen 2015 Keď kliknem v SB na filter, tak mi naskočia dve varianty: 1906A2 a 1906A6. Pri oboch mi však v obchode vypisuje, že to je pre vstrekovanie Siemens. V podstate mám na výber z týchto http://www.comco.sk/vyhladavanie-a7?q=1906A6 Nemám sa teda riadiť tým, že je to vraj určené pre Siemens? Citovat
krtek 2 Odesláno 23. březen 2015 Odesláno 23. březen 2015 (upraveno) je to to iste A2 alebo A6 ta vlozka ide do nadoby mahle oba kody su pre tu istu vlozku pise tam simesns lebo ten filter ide na viacej motorizacii a viacej znaciek aut ty sa riad cislom oem kodom 1906 A2 ,A6 ta vlozka ide na dva typy filtrov mahle jeden je tlakovy(cerpadlo je v nadrzi)to mas ty a potom podtlakovy mahle bez cerpadla v nadrzi a to je ten simens ale ta vlozka je ta ista v oboch Upraveno 23. březen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.