Thaosk Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Poradte mi... neviem sa zorientovat co je to za remen? vsimol osm si ze mi zacal buchat lebo sa s jednej strany odstepuje... je to problem???? [upravil dne 18/7/11 19:28 Ferry] Citovat
KingSpade Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 není to tak náhodou klínový řemen? Citovat
Thaosk Odesláno 18. červenec 2011 Autor Odesláno 18. červenec 2011 neviem može byt... prave neviem aky to je a co sposoby kedy ze sa trhne... a ako hladat novy... ? Citovat
AnotherOne Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 jj drážkovaný remeň. Pri roztrhnutí prestane ísť servo, klíma, alternátor. Radšej zavčasu vymeň. Citovat
Dadadavid Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Jo je to klínový řemen a nový je třeba na www.autokelly.cz Jen musíš vybrat správnou délku podle příslušenství jako je klima a tak.. A když se přetrhne,tak nenastane žádná nenávratná škoda,ale určitě to je velká nepříjemnost... [upravil dne 18/7/11 19:25 Dadadavid] Citovat
Thaosk Odesláno 18. červenec 2011 Autor Odesláno 18. červenec 2011 a viete mi nekto povedat kde na internete to objednat??? Citovat
Dadadavid Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Jaký auto,jaký model,jaký motor? Heleď napiš uživateli godzila.01 ten má řemeny a kvalitní značky za nízký ceny... [upravil dne 18/7/11 19:28 Dadadavid] Citovat
Ferry Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 co dela tenhle dotaz v tuningu a proc tak blbej nazev \"Problemik\" prosim priste premyslej pri volbe nadpisu a volbe sekce, kam dotaz vlozis. Presouvam Moderator Citovat
AnotherOne Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 To chceš meniť sám? Keď ani nevieš čo to je za remeň. Rovno to strč do servisu a tam ti to za pár šupov vymenia. Citovat
Návštěvník Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Vzhledem k tomu, že píšeš hluk bych to tipoval na přidřenou některou kladku. Koupit řemen, sundat starej a vyzkoušet kladky před montáží novýho řemene. Citovat
Thaosk Odesláno 18. červenec 2011 Autor Odesláno 18. červenec 2011 sorry admin... Ne ja to menit nebudem mam kamosa co to vie len chcem pozhanat ten remen.... Peugeot 206 motor je 1.6 16V 80Kw Citovat
Benžík Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Nedela ten hluk dvouhmotnostni remenice kliky? Citovat
Ferry Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 hlavne prohlidni vsechny ty vodici a napinaci kladky vcetne remenice na klice a zkontroluj vule na altiku, servopumpe a prip. klimakompresoru, muze byt totiz na nektere z nich vule, ktera pak zpusobi, ze ten remen bezi sikmo a poskodi se. Pri pretrhnuti pak muze vletet az do rozvodu a klidne se kvuli tomu potka motor Citovat
koblih69 Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Dadadavid: v tom odkazu máš variantu bez klimy, ale pokud dobře vidím on klimu má Benžík: to je benzín tam bych jí nehledal Jinak jak bylo napsáno - u mě to způsobila zaseknutá volnoběžka ale klidně může být posunutá některá z řemenic, špatné ložisko... S výměnou neotálet! Pro 100% identifikaci dej raději VIN. Citovat
Thaosk Odesláno 18. červenec 2011 Autor Odesláno 18. červenec 2011 nehladajte tam velku zavadu... ked som mal nastartovany motor tak v jednej casti tohto remena bolo odlupene a to mi buchalo do motora ... Citovat
Benžík Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Jako ze byl oskubanej remen a nakym cancourem klepal do motoru? Citovat
Thaosk Odesláno 19. červenec 2011 Autor Odesláno 19. červenec 2011 no presne to... a ked som isiel tak sa mi oskuboval viac a viac Citovat
Benžík Odesláno 19. červenec 2011 Odesláno 19. červenec 2011 To je ten remen tak starej, ze se rozpada, nebo ho neco skube? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.