Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teče olej z řízení


Guest duchy (ale jinak vojta)

Recommended Posts

Guest duchy (ale jinak vojta)

V pátek jsem si koupil 406 1.8 16v 81kw z roku 1999 . kupoval jsem ho před týdnem a dnes jsem byl na kontrole mě řekli že z řízení teče olej (takovej červenej) A výměna bude stát 33 000 kč prosím pomozte mě chlapi. Nevím co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

33.000kč je cena snad jedině za originál s prací ..... na 406 se dělají řízení i v druhovýrobě a ty nové stojí okolo 10-12.000..... Firmy co dělají kompletní repasy celých řízení většinou berou 5-8.000 za kus a je jim jedno z jakého je to auta.... :papa

[upravil dne 15/7/11 16:25 godzila.01]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest duchy (ale jinak vojta)

No jasně neznačková by mě vyšla na 11 900 kč ale není to origo. Nevím, podle mě to nevydrží to co originální. Proto se vás tu všech ptám co bude asi nejlepší.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest duchy (ale jinak vojta)

Jinak je na utě všechno v pořádku až na to že bej. majtel zalepil větrací díry pro prahy a tam se mě udělal voda a je to škaredě zkorodovaný ale to uříznu a dám znova :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zaleží odkud to teče, ja ho měnil protože mi to teklo přes orbitrol, cena za starší řízení 1500,- za práci asi 500,- mymu mechanikovi co ma vlastní dilnu. Ted asi týden jsem likvidoval to staré řízení, krček orbitrolu je uplně vyrezlej, piše o tom i na tom Xantiaclubu, takže přetesnění by nepomohlo, futro hřebenu bylo taky vyběhaný a nahradu myslim snad nikdo nedělá, mam tu ještě ty díly z toho, kdyžtak mužu dát fotky

Jinak repas se dá koupit na Aukru za cca 5000,-, dělají to někde v Polsku a je na to záruka.

Je tam vratná zaloha 2000,- kterou ti vrátí když jim pošleš staré servo řízení. Ale jde o to aby jsi měl řízení bez vnějšího pístu posilovače, já mám právě s tím pístem venku a ani oni nevěděli jestli je to záměnné, tak jsem nakonec koupil starší.

http://aukro.cz/hrebenove-servo-rizeni-peugeot-406-95-05-i1670557213.html#gallery

[upravil dne 15/7/11 18:33 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek Hurvajz : Radku zaměnit se ty řízení dají, sám jsem je zkoušel na svojí 406, ale kupovat starší to je jak lístek do loterie... :D Já jsem měnil to řízení třikrát než konečně to čtvrté už fungovalo jak má.... :)

duchy (ale jinak vojta) : No záleží co koupíš za druhovýrobu, některé firmy dodávají svoje produkty přímo do prvovýroby a jsou potom stejné jako ty řízení originální, akorát s tím rozdílem že v peugeotu to podstatně víc zaplatíš .... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekde na xantia clube bol aj navod na pretesnenie a tu sadu zozenies len v citroene asi ,skusim najt odkaz neviem odkial presne ti to tecie ale tu je pre posilovac

http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2006012501

[upravil dne 15/7/11 17:02 krtek 2]

Tak toto ani neskusaj. Doma s tym nic nespravis akurat stratis 1-2 dni rozobratim a nahodenim naspat. Opravna sada na PEUGEOT neexistuje a tie orbitoly riadenia nie su v nicom podobne. Viem o com hovorim. Absolvoval som \"repas\" nedavno, s tym ze podla tohoto navodu to bude brnkacka a servisak mal z toho 3 dni sedivu hlavu. Radsej to bud posli odbornej firme na repas, alebo kup na vrakaci ale bez zaruky, ze ti to nebude tiect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekde na xantia clube bol aj navod na pretesnenie a tu sadu zozenies len v citroene asi ,skusim najt odkaz neviem odkial presne ti to tecie ale tu je pre posilovac

http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2006012501

[upravil dne 15/7/11 17:02 krtek 2]

osobně jsem loni tuhle sadu k přetěsnění Xantie na základě rad tady na fóru zkoušel a na new model nepasuje !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...