MotoMoto Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 Citace: Nicméně když stojím v zácpě a předemnou smraďoch tak jsem rád za každej kkatalyzátor a FAP. Tím spíš, že to co CR produkuje jsou tak malé částečky, které působí daleko větší problém než starý TD, nebo ta zmíněná Tatrovka... A vůbec nechápu proč se to tak hrotí, mám 200 tis. najeto, především krátké tratě, FAP původní, regeneruje podle včerejší diag. každých 470 km. Až odejde koupím jiný, cena do 7000 mě nezabije. Nejsem žádný ekoterorista, jen nemám rád bastlení. tak proto mi to trapné není Citovat
Milan+ Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 Když stojím v zácpě,tak vše do kabiny jde přes kabinový filtr,takže asi tak. A určitě v tom smradu nebudu stahovat okna. Citovat
MotoMoto Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Jasně ještě mohu zavřít vnitřní cirkulaci a jsem v pohodě.... A co ostatní, třeba máma s kočárkem co jde okolo a nebo stojí na přechodu a musí to dýchat???? To je předci fuk, mě to neva já jsem v pohodě a ostatní mě nezajímá. Je to tak? Citovat
straki007 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 To vyrabi motomoto doma v obyvaku a pak dela distribuci ........:aut Citovat
MotoMoto Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Já nevím tohle je něco jiného: http://www.eshop-rychle.cz/autopb/eshop/39-1-FAP-filtry-CITROEN-PEUGEOT/0/5/597-Peugeot-807-6-2002-Citroen-C8-6-2002-Fiat-ULYSSE-12-2002-2010-Lancia-PHEDRA Citovat
Milan+ Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Říkal jsi když stojíš v koloně. O mamině s kočarkem nebyla řeč. Koukni se na moje protokoly z emisi,dával jsem to někde do servisu. Citovat
MotoMoto Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Hele nechtěj po mě abych vyjmenovával všechny který to může otravovat. To fakt nedám, ale myslím, že jich bude hodně. Tak mě nechytej za slovo, tamten text byla citace Koblížka. No k emisím, nejsem odborník a tak nemohu posoudit jak moc to a hlavně co to měří. Pokud jsem to pochopil tak projdeš emisemi s vykuchaným FAP filtrem, ale to předci neznamená, že ty nejjemnější částice, které má zachytávat, ten přístroj na STK měří. Třeba ano, nevím, ale myslím, že stačí se jeden den zaměřit na to co před tebou jede a koukat na zadní nárazník v místě výfuku. Někdy to je fakt síla co z toho se valí za černo. A jestli vás ostatní ta moje kritika fakt tak štve tak řekněte proč. Jestli jste fakt přesvědčení, že děláte dobře když to vykucháte a hulí se vám z toho saze a nebo prostě že jen někdo říká co nechcete slyšet. Strakihho naprosto chápu, jemu to může, neříkám že kazí, ale může kazit kšeft, ale vy ostatní, fakt jste nastopro přesvědčeni že to je dobře? Citovat
MotoMoto Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Také odpověď. Každý si udělá obrázek. Když dojdou argumenty.... Citovat
JaRoY Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 ja mam fapoff a nedymi mi z vyfucku. A nemam ani cierny naraznik, ani nic. Citovat
JirkaMTPO Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Mě se také nekouří a stále splňuji E4, jestli se autor tohoto poznatku spíš nestřetl s dieslem se špatným čerpadlem, než z FAPOFF;) Citovat
MotoMoto Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 vemte vázací drát a čistý kapesník. Vázacím drátem přichytnete kapesník na výfuk a lehce přidáte plyn. po pěti minutách kapesník sejměte a koukněte se. Citovat
Milan+ Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 A Ty myslíš ,že na tvojim bude čistý? Citovat
Bigbadjohn Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Já jsem sem už nedávno psal proč jsem se tak rozhodl a myslím si, že mé argumenty jsou vcelku rozumné. Polud má někdo opačný názor tak mu ho neberu, ale ekologie není jen FAP, ale taky třeba třídění komunálního odpadu, používání chemických přípravků s rozumem a takových, které jsou šetrné k přírodě .... Prostě je to souhrn chování a neustálé zdůrazňování jen jedné jediné věci je směšné a o lecčems vypovídá. Citovat
MotoMoto Odesláno 28. květen 2013 Odesláno 28. květen 2013 Naprosto s tebou souhlasím a věř mi že jakmile se tu někdo zmíní o tom, že vylije olej do kanálu, nebo zahodí sedačky v lese tak startuji na vysokou rychlost. Ale tady se neprobírá použití fosfátů v pracích práškách nebo likvidace nepoužité elektroniky, ale něco jiného a proto vám to asi přijde že je to stále o jednom a tom samém. A věřte mi kamarádi, že už to je fakt únavné, ale nejde to jinak, jakmile se objeví další co to chce tak se prostě musím ozvat. To snad pochopíte. Citovat
straki007 Odesláno 28. květen 2013 Odesláno 28. květen 2013 Zaplat pan buh ze je jenom jeden motomoto. Co tema FAP to tam musi napsat. Se taky registruj do seatfora skoda fora chevrolet fora audi fora..............maji taky DPD a FAP tak at nemusis psat jenom sem. At se proste nenudis :D:D:D Citovat
MotoMoto Odesláno 28. květen 2013 Odesláno 28. květen 2013 Jeden na vás musí stačit, ale dáváte mi záhul. v jiných značkách mám svoje klony. Citovat
marko306 Odesláno 28. květen 2013 Odesláno 28. květen 2013 Moto prdíš? Ak hej vypúšťaš metán do ovzdušia a tým zväčšuješ ozónovú dieru. Samozrejme tak ako mi ostatný. Mali by sme si dať na riť filtre aby sme sa neuprdeli k smrti. (Bez urážky Moto) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.