Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

34. sraz Peugeot Clubu Šebetov 26.-28.8.2011 - obecná diskuze


Pe.Tr

Recommended Posts

Snad mi to taky výjde... :roll

Srazu v Šebetově se nezúčastním, peníze (pokud nějaké vůbec budu mít), využiji hodnotněji a po těch diskuzích, které se vůči mé osobě bohužel hromadí a nejsou zrovna přátelské, tak bude lepší, když si ode mě zase pár srazů všichni odpočinou. Ale ostatním přeju příjemnou zábavu a dobré počasí. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimaxa:

Hele ty taky nevíš jestli jedeš nebo ne a kam vlastně a kdy. Nejdřív jsi tvrdil, že jedeš na Šebetov, pak že nejedeš, protože děláš, pak že jedeš, že za tebe směnu vezme šéf a teď zase ne, že máte sraz vedle a později. Tak si myslím, že už sám nevíš jestli jedeš, kdy a kam :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info o srazu FMK jsem dostal minulý pátek, tj. 8.7. Do té doby jsem měl v plánu na Šebe jet. Ale jen ze soboty na neděli, kvůli práci. Tímto se to ovšem změnilo, a nepojedu, byť bych rád, do stejné lokality dvakrát. Co se týče změny sobotní směny, i kdybych na Šebe chtěl jet v pátek, se nic nedá změnit. Bohužel, nemám za šéfa japonce jako ty, kterýmu je fuk, jestli jsi v práci, nebo ne a je mu zřejmě jedno, zda tě někdo nahradí. A zavřít prodejnu v lukrativní den, jako je sobota fakt nemíním. Takže sorry, ale hold japonská fabrika a malý soukromník není, co se týče volna, totéž. Ale jak píšu, chtěl jsem jet alespoň v sobotu. To jsem nevěděl, že bude náš sraz tamtéž.

[upravil dne 14/7/11 14:49 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miniku a nechcete se stavit u nas ted o vikendu na chalupe? Ty, Stifler, my, mozna jarda kopec :) a nekdo z okoli?

Stifler, neser a pojed.

za kilo jsi autobusem v Praze a my mame volny misto, tak te vezmem, a 500 na sraz mas :)

[upravil dne 20/7/2011 10:56 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já na Šebetov nejedu 100%ně, tento termín se mi - krom už zmiňované nechuti poskakovat o posledním prázdninovém víkendu po D1 v kolonách z dovolených a od babiček se vracejících rodinek - kříží s několika zajímavými akcemi, mezi nimiž vítězí kamarádova 40ka. Omlouvám se tímto Jaroušovi 307, kterému jsem na Kokoříně účast předběžně přislíbil, ale věřím, že se sejdeme někdy jindy (Pavlík se Elišce též omlouvá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde to nevadí, jistě se potkáme někde jinde. Nicméně také bojujeme doma s tím termínem, páč máme naplánovánu oslavu Elišky narozenin, kde se scházíme celá rodina a všem to ten víkend tak vyhovuje.

No ještě uvidíme, třeba to nějak dopadne. Rád bych se na ten \'vyhlášený Šebetov\' podíval.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja napriklad neocekavam zadne boje na D1, loni se taky vyhrozovalo a jak to dopadlo.

Druha vec, ze se da jet zadem pres Mohelnici, zajimavejsi cestou. Pri trose dobry vule a pri nekoukani se na tachometr a spotrebu paliva se da zajet srovnatelny cas, jako jizdou po dalnici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler:

Kdybys chtěl ušetřit za naftu, tak tě klidně vezmu, za cestu nic nechci stejně tam jedu. Stejnou službu, tedy dovoz a odvoz nabízím komukoliv z okolí (napadá mě kromě Stiflera např. Milan+, Fe-re ....) jen nemůžu nabídnout spaní v autě. Teda můžu, ale maximálně jednomu člověkovi a to ještě musím upozornit, že vstávám velice brzo (kolem šesté hodiny) a pak už furt něco štrachám, jím, fotím, vařím kafe .... Pokud někdo máte zájem tak napiště. Budu rád, když budu moct pomoct :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...