Jump to content
JIRA76

Klimatizace

Recommended Posts

Pánové aby se mi to nějak nepletlo zjistil jsem že mi po dvou týdnech utekla náplň klimatizace. Máte někdo nějak=é zkušenosti s tím kde bývá potíž? Něco jako slabina soustavy?

chladič

Je toho tu hodně o klimě,je jedno v jakém autu..zkus dát hledat nebo poslední příspěvky 24h a máš tom vela napsané.

Někde je ale napsáno,že chaldící medium v chladící soustavě auta má toleranci až 20% úniku za rok

A zase mě někdo předběhl ;)

[upravil dne 7.4.2011 13:12 John_Ice]

Pánové aby se mi to nějak nepletlo zjistil jsem že mi po dvou týdnech utekla náplň klimatizace. Máte někdo nějak=é zkušenosti s tím kde bývá potíž? Něco jako slabina soustavy?

Jak jsi to zjistil? :o

Tango, jak to myšlíš? Ve srandě?

Prostě před 14 dny nechal naplnit a dnes nechladí ... nevím, co je na tom nepochopitelného.

Ne ve srandě. Když je to tak že nechladí, tak to je jiná. Ja myslel že je to nějak poznat, třeba nějakou louží nebo něco. Musím taky vyzkoušet jestli běží, taky jsem ji nechal naplnit nedávno.

Já už musel měnit chladič a to bylo to auto v tu dobu star 3 roky. 15 tisíc a chladič jako kráva. Musel jsem vzít originál protože pro nov modely tam od jiného výrobce nepasuje.

Tak mám dopuštíno,UV lampa na nic nepřišla. Snad prý ventilek... Ještě se optám je to hodně bolestivé u tohoto vozu? Tedy to že ty klimatizace odcházejí? A ještě odpovím na to jak jsem na to přišel. Prostě to začalao málo chladit a uvnitř syčet když se pustila. :roll

Já obměňoval náplň loňské léto cca. červen - červenec = před dovolenou. Taky se mi zdá, že déle jak cca. půl roku nevydržela. Uvidím letos. Přinejhorším otevřu všech devět oken a bude:D.

Guest PetrSvetr

Ahoj, zrovna dneska jsem přišel na to, že klíma vůbec nechladí. V případě, že by to bylo \"jen\" únikem náplně, kolik stojí to doplnění? Díky:myslim

Guest PetrSvetr

Ještě mám otázečku, je možné, že unikne tolik náplně, že rozdíl mezi vypnutou klímou a zapnutou není vůbec znát? Dnes jsem to zkoušel a připadalo mi to spíš horší, když jsem při jízdě jen foukal vzduch z venku!