Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapsani kol do TP


Guest Slacky

Recommended Posts

jinak fakt mi pište jenom email proklikávat se v SZ a hledat VINka není nic moc :grr ještě pár SZ a docílíte toho,že na sz nebudu reagovat :roker:bacha (ohledně zápisu kol)

edit: \"vlaštovky\" flacek a Benžík napište mi jestli chcete potvrzení

tommm psal když budou 17\" tak chce potvrzení a on tam má dokonce i 18\":super;):mrk:potlesk

[upravil dne 9/5/14 20:22 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky by mě to zajímalo :myslim:papa chybí mi zpětná vazba zda to je k něčemu(asi jo ja jsem to tak zapsal :P )

edit:Dave_GTI nezapsal a ostatní nevím :myslim čekal bych reakci od StibTa ;):papa ostatní sem tak často nechodí . . . asi

edit2: ale tohle je jedna z variant jak to udělat(pár klukům se to taky povedlo)

o dalších vím ale zmiňuji se o tom někde jinde ;)

edit3: můžeš někomu napsat:D kdo má všechno zeleně tak má papír už doma máš 5 možností ;):papa

[upravil dne 15/5/14 13:51 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

lukascichy & spyke610 odeslal jsem vám maily a dnes i SZ pokud nechcete potvrzení tak mi dejte vědět není problém papíry hodit do koše :bacha zůstali jste mi tu jenom vy dva (i když spyke teď řeší ten utopený motor :( nemění to nic na situaci napsat SZ nebo maila)

moderátorům se omlouvám za použití jejich oblíbené barvy ;):P:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak pánové(možná i dámy) máme odesláno 18 potvrzení a vím jenom o třech,že nezapsali co ostatní?

spoléhal jsem na Romana,že zapíše-ale bez TP to půjde těžko :(

má smysl v tom pokračovat?(samozřejmě to co čeká na odeslání se ještě odešle-myslím do Peugeotu)

nebo to necháme vyšumět a ukončíme to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, uz je mi to jasne :). A keby si to dal napr prelozit a overit notarom ? Podla mna by to potom malo byt ok ... Keby to mal uradne overene alebo neviem... hmm ?

Btw. 1. Krok mam uspesne za sabou, bol som na odbore dopravy, zaplatil som 6€, pani som dal papier od Pugu + vyplnil ziadost a hotovo, teraz musim cakat, lebo su lenivy, a ze az v \"Utorok\" to bude :D ...

Mno a potom nasleduje este druhy krok, treba ist na Policajtov, tam treba tiez asi aby si to zapisali, asi to nahraju do systemu kvoli malemu technickemu s cipom a tam dalsich 6€.

Ale myslim si ze za 12€ a par minut casu to stoji :).

[upravil dne 22/6/14 07:36 od KapriQ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...