zolco Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 No hej,aj mňa to čaká.Myslím že sa uskromním aj ja z Polským náhradným dielom. Citovat
Edison Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 Loni v unoru jsem koupil neuveritelne, diky chybe v katalogu eshopu, levne polsky vyfuk, za 1350Kc stredni a zadni dil i s dopravou, zatim vypada stejne jako pred rokem pri namontovani.I zevnitř? :-D mimochodem... tyhle díly odcházej právě zevnitř, díky vysrážené a stojící vlhkosti... Citovat
h4wk3y Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 nedokaze mi nekdo helfnout - viz muj predchozi prispevek? nebo musim jlehnout pod auto a juknout na to, co tam mam? Citovat
zolco Odesláno 8. březen 2011 Odesláno 8. březen 2011 Zdarec! Chcem sa ešte spýtať že ako viem namontovať tú opravnú trubku? Za katalizátorom to mám odpíliť potrubie?Ja tam nemám spojku. Inač čo poviete na tieto ceny? http://www.extravyfuk.eu/vyfuky/PEUGEOT/406/2.0%2520HDi%2520Turbo%2520Diesel/06296095/ [upravil dne 8/3/11 15:50 zolco] Citovat
ozzy56 Odesláno 8. březen 2011 Odesláno 8. březen 2011 ten odkaz je pro HDi 66kw a ty máš 2.1 TD Citovat
zolco Odesláno 10. březen 2011 Odesláno 10. březen 2011 No zajtra si idem pre výfuk tlmič,a strednú rúru.Tlmič stojí 30 EUR,a trubka 23 EUR a môžem sa sakra pustiť do práce!Viem trubku za katalizátorom odrezať tak aby som potrubie nešroboval dole?Alebo sa tumu nevihnem.Nemám jamu,takže to budem robiť pod zdvihnutým autom! [upravil dne 10/3/11 21:06 zolco] Citovat
ozzy56 Odesláno 10. březen 2011 Odesláno 10. březen 2011 tak si ho dobře podlož, aby to nebyla tvoje poslední práce , myslím to vážně, zrovna minulý týden tady spadlo na chlapa auto a udusil se... Citovat
kupák Odesláno 11. březen 2011 Odesláno 11. březen 2011 Já vloni sháněl na kupé a koupil jsem na www.vyfuk.com střední díl walker a zadní polmostrów. ten polmostrów stál asi 1.100,- Kč! a co se týká vnějšího vzhledu, vypadá ten polák lépe než walker, který jsem tam měl předtím. mám ho zatím cca 3/4 roku, takže co se kvality týče, teprve se uvidí. V tom e-shopu velice korektní jednání a rychlá dodací lhůta. Většina konkurence byla o dost dražší a hlavně jak slyšeli, že je to na kupé, tak začali skučet, že to stihnou do 14ti dnů atd. Z tohodle shopu byl výfuk u mě třetí den odo objednání. Citovat
zolco Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 No vymenil som ten výfuk,ale kópia tlmiča a trubky bola strašná!Uchytenie tlmiča je biedne,ale nakoniec sme ho tam dostaly.Trubka je taktiež na ho.no.Aj tú trubku sme musely prevárať.Zvárané spoje sú aj na tlmiči,aj na trubke neboly zafarbené!!!Takže moja mienka klesla u poliakoch. Citovat
hugo.v.r. Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 Voprskaný neošetřený sváry (naštěstí čerstvý, nestihly začít rezavět) jsem měl i na Bosalu, údajně z český fabriky BCR45, takže ani tudy cesta nevede... Citovat
kupák Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 Z hlediska životnosti je rozdíl mezi natřeným a nenatřeným svárem z venku na výfuku asi tak 2 procenta. Ale vypadá to blbě, to je pravda. ten jeden eurocent už by je nezabil... Citovat
zolco Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 Nevadí,kúpil som si farbu,a natrel som to.Serem na nich! Citovat
max_payne Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Boys a co poviete na nerez ruru od katalyzatora po koncovku vyfuku bez zadneho tlmica? moja \"rura\" uz po tych zimach chyta lesk do hrdzava, a musim ju vymenit. Jazdim bez zadneho tlmica a auto ma prijemny zvuk. Preto sa k zadnemu tlmicu vracat nechcem. Citovat
godzila.01 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Už několik let mi nepřišel pod ruku výfuk co by měl ošetřené sváry.... Ani renomovaná značky to nedělají, asi na tom dost ušetří ... :D Citovat
Marli Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Mrkněte tady já tu kupoval výfuk na opla a v poho i cenově http://www.vyfuky1.cz/:roker Citovat
Slayer Odesláno 19. duben 2011 Odesláno 19. duben 2011 aaavyfuky..... 1600,- za oba díly (střední a zadní) Oboustranně hliníkované, 3 roky záruka a sedli tam jak prd** na hrnec Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.