P607Olda Odesláno 11. únor 2011 Odesláno 11. únor 2011 Kola jsou 215/55R16. Zástěrky jsou origo, cena asi 1000 za pár. Jsou tenkostěnné, s prolisem, aby se v nich nedržela voda. Padnou tam jako ulité, mám radost. [upravil dne 11.2.2011 12:21 P607Olda] Citovat
P607Olda Odesláno 11. únor 2011 Autor Odesláno 11. únor 2011 Pohled shora [upravil dne 11.2.2011 12:17 P607Olda] Citovat
P607Olda Odesláno 11. únor 2011 Autor Odesláno 11. únor 2011 3 [upravil dne 11.2.2011 12:18 P607Olda] Citovat
OK406 Odesláno 11. únor 2011 Odesláno 11. únor 2011 jj, zástěrky jsou dobrá věc. Sám je mám jak ve předu, tak i vzadu. Citovat
radek76 Odesláno 11. únor 2011 Odesláno 11. únor 2011 P607Olda - díky za inspiraci. Vypadá to dobře, půjdu do nich:) I když za takový kousky plastu je ta cena fakt palba :o:o Citovat
antired Odesláno 11. únor 2011 Odesláno 11. únor 2011 dik za foto... taky je koupim... sjedu jeste do polska do autosalonu o kolik levneji to vyjde... i kdyz je to uzitecna vec, porad mam problem vybulit tolik penez na neco, co se da vyrobit za desetinu ceny. Citovat
atasoft Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Trochu téma oživím dotazem - dají se někde sehnat neoriginální ? Litr za 2 kusy plastu je celkem dost Petr Citovat
taťulda Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Taky jsem koupil origo, ale jen dopředu. Prodejce mi je nakonec dal zdarma. Teď uvažuju i o těch zadních. Už jste je někdo sehnali levněji? Citovat
Seta Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Levněji než zadarmo ne Který prodejce že to byl? Citovat
taťulda Odesláno 10. prosinec 2013 Odesláno 10. prosinec 2013 Tak letos jsem si po roce pořídil i zadní zástěrky. Jeden šikula to do mě zezadu napasoval na křižovatce a když mi už lakovali ten zadní nárazník do krásného nového laku, tak jsem si je nechal namontovat. A vypadá to dobře Citovat
LG 5008 Odesláno 13. prosinec 2013 Odesláno 13. prosinec 2013 caute, ja som si nechal namontovať predne zasterky ešte na konci poslednej zimy. Uz som sa fakt nemohol pozerat ako kamienky obrusuju tie predne prahy dveri :( - ten kto chodi casto cez Donovaly, tak vie o com hovorim - z BanskoBystrickej strany totiz nemozu pouzivat chemicky posyp a tak tam vsade sypu normalne kamienky. a sypu ich vela Som s nimi maximalne spokojny - ucel plnia zodpovedne Akurat upozornujem na schadzanie z obrubnikov - uz som ich parkrat \"chytil\". Citovat
LG 5008 Odesláno 13. prosinec 2013 Odesláno 13. prosinec 2013 este doplnim cenu: 45 EUR za originaly a vratane montaze Citovat
Vatsug Odesláno 15. prosinec 2013 Odesláno 15. prosinec 2013 Já jsem si je nachal namontovat hned při koupi, protože mám se zástěrkama dobré zkušenosti a stály 2000.- včetně montáže. Myslím P+Z pár. Citovat
jv1 Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Nemáte někdo foto tmavého (šedého) auta se zástěrkami? Nejde o detail zblízka, ale o nějaký vypovídající pohled pro představu vzhledu auta z určitého odstupu. Zástěrky jsou z funkčního hlediska jasné plus, ale nerad bych auto designově zprznil. Díky. Citovat
jv1 Odesláno 2. únor 2014 Odesláno 2. únor 2014 Tak si odpovím sám . Brouzdal jsem fórem a nějaké fotky našel. zástěrky zástěrky zástěrky Citovat
jv1 Odesláno 2. únor 2014 Odesláno 2. únor 2014 Rád bych se zeptal majitelů zástěrek, zda mají origo Peugeot nebo nějaké univerzály. Cena neorigo je čtvrtinová. Jde o to, zda tam ale půjdou a jak budou vypadat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.