Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kdo chce relativne novy BMW za par kacek???.....podvod, coz jsme cekali, ale co kdyby????


Scratch

Recommended Posts

I kdyby obě auta neměly motory, je cena furt moc nízká (beze srandy).

Toto jsou ceny vyhořelých aut (podle fotek asi ne), nebo odstupu leasingu, nebo podvodu.

Kdyby přecijen oba inzerenti měli tak hroznou finanční nouzi, pak ty inzeráty nemůžou být aktuální dýl jak hodinu.

[upravil dne 12/1/2011 23:05 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejaky problem tam urcite bude, a kdyz ne, tak se uvidi co dal, kazdopadne tu X5 bych bral hned, ten kombajn se zase vic libi Adelce, ale budu argumentovat bezpecnosti a prostorem :D

Kazdopadne to spis nevyjde a budu se tesit na alfu 159, je to taky nadherna kara :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Y2K: :D, no uvidime, spis je to fakt podvod

Hurvajz, ta audina ani vyssi cenu nema, ten mercedes je peknej, ale jedno coupe uz mame :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D este som to ani nedopisal....

Dobrý den,

Toto auto je stále na prodej. Auto se nachází v Londýn, Anglie, protože odtud jsem. Dovolte, abych zacal s obecným popisem

auta. Vuz je v bezvadném stavu, nikdy se nepodilel na zadne nehode,je bez škrábancu a ve vybornem technickem stavu.

Má Servisni knizku a všechny kontroly byly provedeny ve znackovem servisu. Vuz jsem zakoupil v Praze a má ceské doklady.

Pro jakékoliv další dotazy ci podrobnosti neváhejte a napište

E-mail mi co nejdríve dokoncit náš obchod.

Hezký den

Alex Hovra

Lee High Rd 4,

SE13 5LQ

LONDON

+4420-84639191

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to mam v mailu, tak jsem mu odpovedel, ze nemam problem auto prevzit po prohlidce v autorizovanem servise a penize z ruky do ruky :D

Predpokladam, ze se uz neozve, ale i tak, jak se rika, lina huba, hole nestesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...