Přejít na obsah
Scratch

kdo chce relativne novy BMW za par kacek???.....podvod, coz jsme cekali, ale co kdyby????

Recommended Posts

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/bmw/rada-5/8599812

a

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/bmw/x5/8596543

bud ty auta tak klesly, nebo je tam chyba :/

pokud ne, tak jdu do X5

[upravil dne 13/1/2011 00:20 Scratch]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

resime ted s Adou, ze do roka bych chteli koupit asi mozna nejakyho kombajna, a ja se zamiloval do alfy 159 v kombi, ve zlatohnede metle :), mate s tim nekdo zkusenosti? Uz pre 406 jsem chtel alfu 156, ale vsichni me od toho odrazovali :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
resime ted s Adou, ze do roka bych chteli koupit asi mozna nejakyho kombajna, a ja se zamiloval do alfy 159 v kombi, ve zlatohnede metle :), mate s tim nekdo zkusenosti? Uz pre 406 jsem chtel alfu 156, ale vsichni me od toho odrazovali :(

Po pravde???

Me jsem 156 1,9 JTD 103 kW............BOMBA.(pokud mne rozstrelila zenska)

Stopadesatdevitka je jeste hezci,no uz maji malinko horsi a nekvalitnejsi motory,co se tyce ropaku.Benzin nevim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Fusion: nikde jsem to nezaznamenal, ale predpokladam, ze to podvod bude..... ale i tak za tak malo penez bych si v tom rad posedel....

Kdyz jsem mel moznost ridit 330d coupe, tak to bylo fakt peckovni, skoda, ze to bylo v jizde pro zivot (akce BMW) kde mi slo ve finale hlavne o to, dojet co nejlepe, misto toho to poradne proslapnout.... Svete div se, blazen Scratch, skoncil tusim ze do 30 mista z 5000 prihlasenych do souteze, kde se hodnotila plynulost a bezpecnost jizdy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku