Přejít na obsah
dobrmik

instalace programu

Recommended Posts

jo, tohle by mě taky zajímalo, při jakékoliv instalaci vyskočí okno upozorňující na nutnost admin účtu a instalace skončí, fungujou mi jen portable aplikace (win XP pro SP3)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to počitač v práci tak bych do toho nehrabal, pokud to je někde doma tak se dá heslo resetovat nabootováním spešl CD, nebo zkusit se přihlasit učtem admina, před heslem stsknout CTRL+ALT+DEL a napsat do okynka Administrator, často bývá opomenut a nezaheslován.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jo je to v rachotě, pc suite by se hodil abych na noční nemusel kvůli netu tahat notebook, takhle bych pripojil mobil k pc v práci a net by mi jel taky přes můj mobil

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Radku, to je zhola nemožné, to jsem zkoušel, chtěl jsem i takovou drobnost, aby se počítač neustále při krátké nečinnosti (5 minut) neodhlašoval a já nemusel zadávat heslo, nemůžu změnit ani datum, to samozřejmě nepotřebuju, ale poklepal jsem na hodiny, vyskočil kalendář a podíval jsem se kolikátýho bude třeba příští středu. Vše je zakázaný. Chápu počítače a terminály na výrobní hale, ale v laborce sedím jen a pouze já a je zamčená. Holt je to novej kluk a nový koště dobře mete :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a nešlo by to nainstalovat třeba na flasku a spouštět to z ní? takhle sme hrály cs na školních pc

[upravil dne 11/1/11 21:03 wooody]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku