Bizzi Odesláno 26. prosinec 2004 Odesláno 26. prosinec 2004 ted sem docetl prispevek o klepani radici paky.. me taky klepe (nebo spis jakoby vybruje), ale jen kdyz ji (v jaky koliv zarazeny poloze) chytim a jakoby jeste zatlacim dal (tzn. ze trebas na trojce ji pritlacim jeste vys). Je to normalni? [Editován dne 26/12/04 Bizzi] Citovat
KoZLiK Odesláno 26. prosinec 2004 Odesláno 26. prosinec 2004 Toz to by me taky zajimalo.... Dela mi to taky na moji pegine. :) Citovat
Guest Miro406 Odesláno 26. prosinec 2004 Odesláno 26. prosinec 2004 Mne sa dokonca stalo ze mi vyskocila riadiaca paka so silembloku, ale v servise mi to zalepili niekym spec. lepidlo a zatial drzi. Uvidime co bude dalej. Som len rad ze sa mi to stalo doma, a nie niekde v Rakusku. Citovat
vix Odesláno 28. prosinec 2004 Odesláno 28. prosinec 2004 me na 205 klepe taky - zkuste to promazat, treba to prestane.. jinak tuhle zavadu povazuju za banalitu Citovat
KoZLiK Odesláno 28. prosinec 2004 Odesláno 28. prosinec 2004 Napsán autorem vix me na 205 klepe taky - zkuste to promazat, treba to prestane.. jinak tuhle zavadu povazuju za banalitu Mas prvadu ze je to banalita.. ale s*r* mi..... Citovat
vix Odesláno 29. prosinec 2004 Odesláno 29. prosinec 2004 nevim, mozna jsem mimo misu, ale trochu to prestalo, kdyz jsem namazal kloubky na tech tycich, co vedou do prevodovky u prevodovky (ono tam dost caka). Oni byly desne zatuhly, radit jsem musel pomalu obouruc... ted jde radit o neco lepe a dokonce zjistuju, ze klepani ustava (reklama na MOGUL Molyka G - plasticke mazivo s grafitem ) Citovat
-=Michal=- Odesláno 29. prosinec 2004 Odesláno 29. prosinec 2004 Mělo by to být normální. Přesně to s tím popostrčením rukou řadící páky a následném klepání mi dělá i můj novej Pažoutek. Je to nějaká specialitka Peugeotu, že když na to nešaháš, tak se neklepe. Měl jsem Opla Astru a tam stačilo rozebrat kanál mezi sedadlama a seřídit nějaký vymezovací objímky. Práce za litr v servise a bylo to v cajku i bez výměny dílů. Citovat
P205XR Odesláno 30. prosinec 2004 Odesláno 30. prosinec 2004 Když jsem ještě měl 205 tak při jakýmkoliv zařazeným rychlostním stupni se mi páka mrskala všude kolem dokola a vaklala tak o 5cm na každou stranu. Myslim, že je to prostě specialitka PEUGEOT Citovat
Karel Odesláno 30. prosinec 2004 Odesláno 30. prosinec 2004 Nevím jak vám, ale mi se řadicí páka vůbec nehne. Peugeot Citovat
Luccas Odesláno 30. prosinec 2004 Odesláno 30. prosinec 2004 Na mé 306 to dělá taky na 5, když ji přitlačím tak to vybruje a trochu to vybruje i když na to nešahám. Co teda s tím ??????????, Citovat
-=Michal=- Odesláno 30. prosinec 2004 Odesláno 30. prosinec 2004 Já myslím, že vůbec nic. Měl jsem služebáka 406 starší verzi s najetejma 5tisícema a teď mám tu verzi novější a je to úplně to samé. Podle mne, když v klidu nevybruje, tak na to prďte. Citovat
Fx Odesláno 31. prosinec 2004 Odesláno 31. prosinec 2004 Kdyz vibruje radicka, signalizuje to nejakej problem. Zkontrolujte hladinu oleje v prevodovce a promazte tahla pod pytlikem - to bych bral jako prvni krok... Citovat
Bizzi Odesláno 1. leden 2005 Autor Odesláno 1. leden 2005 jo sem si vsiml, ze normalne se to krapatko chveje, ale nejvic to sebou zacne hazet, kdyz mam seslaplej plyn (a zaroven na to teda tlacim:) to komisar: jo taky sem byl v jednom servisu a tam me dali dobrou radu jak trebas opravit prasklej vejfuk, nebo jiny zavady, ktery sou slyset ... prej at si dam nahlas radio :P:D:P:o Citovat
Bohumil Odesláno 1. leden 2005 Odesláno 1. leden 2005 Koukám, že u někoho ty \"vibrace\" musí být obzvláš? tvrdé. Citovat
Hadra Odesláno 4. leden 2005 Odesláno 4. leden 2005 Mně vibruje z Kostelce do Zdětína....zkoušel jsem jezdit jinudy a pomohlo to.Tak nevím:DOvšem když vibruje tak třepe s celým autem, to je snad nějaká blbá rychlost nebo tak.Kolem 80 na 4-5 kvalt.Seru na to, v Shade vibrovalo taky furt něco. Citovat
rimmer Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 taky se trepe, ale jen pri zatahu motoru, a jak rikate kdyz se na ni pritlaci delalo to i u 405tky SRi ale ne tak moc, ale je fakt, ze mela saltrpaku taky skoro 2x mensi, a delku razeni taky skoro 2x mensi ) Citovat
Gotrek Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 Zkuste si projet silnici z Bedihoště do Výšovic - vibrujicí řadička bude banalita, poté co vystoupíte z auta, budete sami vibrobat ještě půl hodiny... :D Citovat
Hadra Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 Tam už se myslím zabilo lidí, že? Já jezdil z PV do Klenovic a semtam z Bedihoště do Výšovic krze fízly jsem objížděl Prostějov. A fakt..dost dobrá a kvalitní silnice, na které ... ( jak psal Luger ) \" kluzké vypadá nekluzce \" Citovat
Gotrek Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 Jo, jo, pár smr?áků už tam bylo. V zimě to klouže na vodě, nebo sněhu a v létě na mechu, člověk si nevybere... A ten profil silnice... tak dokonalé obrácené U se jen tak nevidí... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.