Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě autorádia od JODA406


Radek Hurvajz

Recommended Posts

jdete s tou fiktivni smrti uz dohajzlu, je to davno vyresena vec, tak nevim, proc to furt vytahujete........

ten clovek mi naferovku prijel napriklad osahat auto, ktery kdysi tady nekomu prodal a dal mi k tomu cenne info.....v podstate jsem diky nemu zjistil, ze jsem kokot :D

ze byl tenkrat blb a zachoval se tak jak se zachoval, to je pravda, ale uz je to fakt stary....

PS: jinak Radku, plne s tebou souhlasim, nedela se to, ale na druhou stranu, to radio je fakt slupka, jestli chces, najdem neco lepcejsiho :)

[upravil dne 13/12/2010 23:55 Scratch]

Koukám,ze mi tu asi unikl v drivejsi dobe zajimavy clanek :D mam rad takovyhle pribehy s happy endem :):D odkaz na to,co se tenkrat resilo asi neni,ze?Jen pro zajimavost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radek:super:super:super

princip je princip, to chapu, pokud budes do punti shanet dal, tak mam v garazi zesilovac 400W a basak 400W ground zero, necham oboje za 2500 (50% sleva z moji nakupky, oficialky byla 10tis) :), ale pocitej, ze ti to prida na konich, protoze je to uz sila........asi to uz do auta nedam ://///////////////////////////////////, nebude kam, kdyz se vse podari, bude tam kocarek a pytle na prebalovani........ :)

[upravil dne 14/12/2010 01:11 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...