Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Čoveče chtělo by to odkaz nebo alespoň napsat typ. Jinak v rodině máme dva DVD přehrávače a jeden STB od Sencoru a ty DVD schroustnou úplně všechno. Jen u nich bývá občas problém, když jsou data vypálený na nějaký noname medium, nebo moc rychle - pak se to sice načte, ale \"kouše\" se to :myslim

STB chodí bez problémů:)

Odesláno

Sencor je opět jen obchodní jméno pro vybíraný čínský Low-end. Na druhou stranu za ty prachy mám povětšinou dobrou zkušenost. Mám STB s HDD ( SDV 3007 ) - ovladač má malý dosah, Tuner má horší ( ale přijatelnou ) citlivost , EPG funguje, ale musí se předtím vypnout natvrdo :D a pak to chvíli jede... ale to se dá za ty prachy odpustit. DVD s DVBT jsem kupoval loni tátovi - SDV 8802T - jen potvrzuji co je napsáno v diskusích na internetu - velmi často odcházejí dálkové ovladače a UNI se na Sencor nedají sehnat ( na druhou stranu se to dá řešit učícím z Lidlu za 199,- ale jen dokud je ten původní funkční ), moje zkušnosti - různé formáty videa dobrý, DVBT má poměrně nízkou citlivost, ale v místě dobrým signálem hraje slušně. Docela nepříjemné je, že pokud omylem přepnete na kanál bez signálu .. tak se STB hrozně zpomalí a na každé zmáčknutí reaguje až na několik sekund. Ale to při normálním provozu nevadí. Napájení externí antény znamená, že pokud máš u antény předzesilovač můžeš ho napájet přímo z STB bez nutnosti vlastního napájení přímo po kabelu antény, ale pozor myslím, že má 5V a tak musím být i předzesilovač na 5V.

Odesláno
Čoveče chtělo by to odkaz nebo alespoň napsat typ. Jinak v rodině máme dva DVD přehrávače a jeden STB od Sencoru a ty DVD schroustnou úplně všechno. Jen u nich bývá občas problém, když jsou data vypálený na nějaký noname medium, nebo moc rychle - pak se to sice načte, ale \"kouše\" se to :myslim

STB chodí bez problémů:)

:mad: nevim na co jsem myslel :)

Odesláno
Sencor je opět jen obchodní jméno pro vybíraný čínský Low-end. Na druhou stranu za ty prachy mám povětšinou dobrou zkušenost. Mám STB s HDD ( SDV 3007 ) - ovladač má malý dosah, Tuner má horší ( ale přijatelnou ) citlivost , EPG funguje, ale musí se předtím vypnout natvrdo :D a pak to chvíli jede... ale to se dá za ty prachy odpustit. DVD s DVBT jsem kupoval loni tátovi - SDV 8802T - jen potvrzuji co je napsáno v diskusích na internetu - velmi často odcházejí dálkové ovladače a UNI se na Sencor nedají sehnat ( na druhou stranu se to dá řešit učícím z Lidlu za 199,- ale jen dokud je ten původní funkční ), moje zkušnosti - různé formáty videa dobrý, DVBT má poměrně nízkou citlivost, ale v místě dobrým signálem hraje slušně. Docela nepříjemné je, že pokud omylem přepnete na kanál bez signálu .. tak se STB hrozně zpomalí a na každé zmáčknutí reaguje až na několik sekund. Ale to při normálním provozu nevadí. Napájení externí antény znamená, že pokud máš u antény předzesilovač můžeš ho napájet přímo z STB bez nutnosti vlastního napájení přímo po kabelu antény, ale pozor myslím, že má 5V a tak musím být i předzesilovač na 5V.

pekna slohovka :) asi do toho pujdu,je to zatim docasne,nez koupit led tv.Ma to i flashku a tu jsem chtel at muzu filmy z pc soupnout primo na ni a ne porad vypalovat.Muzu teda pripojit klasickou antenu (co je na strese) k tomu dvd?Nebo musim koupit ten predzesilovac?

Odesláno

Předzesilovač se používá hlavně ke kompenzaci dlouhého vedení. Tedy né majitele, ale signálu :D protože kabel má útlum. Pokud ho tam dneska nemáš tak rozhodně začni tím, že to připojíš, v STB necháš napájení antény na \"off\" a zkusíš to. Teprve když to nebude chodit a bude signál slabý má nějaký smysl uvažovat o zesílení. Ale vždycky je lepší mít kvalitní dobře nasměrovanou anténu než mizernou anténu a zesilovač s velkým ziskem.

Odesláno
Předzesilovač se používá hlavně ke kompenzaci dlouhého vedení. Tedy né majitele, ale signálu :D protože kabel má útlum. Pokud ho tam dneska nemáš tak rozhodně začni tím, že to připojíš, v STB necháš napájení antény na \"off\" a zkusíš to. Teprve když to nebude chodit a bude signál slabý má nějaký smysl uvažovat o zesílení. Ale vždycky je lepší mít kvalitní dobře nasměrovanou anténu než mizernou anténu a zesilovač s velkým ziskem.

ja ti dam vedeni :D ja myslel ze se to muze nejak poskodit,ale kdyz nebude dobry signal tak bude skaredy obraz.Chapu to spravne?

Odesláno
Já mám autorádio a žádná sláva to není.. Hold za málo pěněz málo muziky..

asi to nebude zadny zazrak,ale myslim ze na prehrani filmu by to mohlo stacit.

Odesláno

To mně nic sencor nevydrželo. Většinou to ale chcíplo brzy po záruce. Třeba vysavač sencor koupil otec, zapl ho v obyváku a jenom se z plastou zakouřilo a zasmrádl celý obyvák. Druhý si naštěstí nechal vyzkoušet na prodejně (planeo elektro). Myslím, že ještě funguje, ale trhá sáčky a pořád navíjí kabel, takže vysavač pomalu odjíždí k zásuvce. Já už se celkově snažím elektronice z marketů vyhýbat. Jediné pozitivní je, že tam řeší bez keců reklamace, ani nezkontrolují zboží, jestli je opravdu v krabici.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...