Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

kupoval nekdo? Nebo mohl by mi nekdo doporucit nejaky,abych mel jistotu,ze to tam bude pasovat? A kdyz by meli jeste ochranej pruch na tu odkladaci plochu pro nohu bylo by to super.

Odesláno

No, ja ťa nepoteším, aj som kúpil v PL na trhoch za 12€...sadli veľmi dobre...ale pás na odkladani enohy veru nemajú...jo, ja som to urobil tak, že som si obkreslil tie rohože, ktoré som tam mal a podľa nich som kupoval...ako, presne sa nezhodli, ale boli skôr väčšie, takže sú OK...

Jo, ponúkali mi aj v Peugeotz predajni, ale stáli 30€ a tiež to boli univerzály...

Odesláno
kupoval nekdo? Nebo mohl by mi nekdo doporucit nejaky,abych mel jistotu,ze to tam bude pasovat? A kdyz by meli jeste ochranej pruch na tu odkladaci plochu pro nohu bylo by to super.

mno já koupil v Lidlu - univerzály gumové - pasujou tak jak prdel na hrnec - i když nemají ochranej pruh

Odesláno

U nás v Peugeote ani originály nemajú, tiež iba univerzály, ktoré ale pasujú aj do 306ky...ale ten pruh nemajú...a stoja akolo 30€ a nepáčili sa mi..

Bordel by nemala padať mimo, akurát ma štve, že sa tá plocha časom zašpiní a zoderie...inak ja som auto kúpil s takými textilnými rohožami (tie boli asik origo od výroby) a dalo sa s tým existovať...len sa to veľmi špinilo a ťažko čistilo...

  • O 4 roky později...
Odesláno (upraveno)

Kruciš, to jsi mě nepotěšil. Díky za info :papa.

Ještě to u kamaráda změřím, abych měl představu o kolik je ten rozměr jiný.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odesláno (upraveno)

Koberce som kúpil od firmy  Gumárny Zubří. Čistá guma a celkom dobre sedia. Majú aj zvýšený okraj. Mám už druhú sadu, som spokojný. Jedna sada mi vydržala cca 5 rokov. Potom sa predral ten pod vodičom. Ostatné boli OK. Keďže sa nedá kúpiť samostatne, tak sa mení celá sada. Majú to dobre vymyslené. No čo už. Kupoval som to na www.gumko.cz.

Upraveno uživatelem rolis7
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Já bych do kabria gumový koberce nedával.

Pořád sem nemoh sehnat přesně padnoucí a typově podle sebe.

Nakonec jsem si udělal svoje šablony, koupil luxusní koberec, nastříhal a nechal obšít. Dohromady mě to vyšlo něco přes litr a ty koberečky stojej fakt za to :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...