georgegg Odesláno 5. listopad 2010 Odesláno 5. listopad 2010 včera jsem si jel pro přední destičky protože ty co tam byly už měly nejlepší za sebou,chtěl jsem bud origo nebo ferodo ale kámoš mi dal zadara destičky fri-tech.A proto se chci zeptat jestli s nima máte nějaký zkušenosti nebo nějaký reference, včera jsem je nasadil tak chvíli než se zajedou a pak uvidíme, ale budu vděčnej za vaše zkušenosti Citovat
.mycTD Odesláno 8. listopad 2010 Odesláno 8. listopad 2010 kdyz se prehraly na trilitru, tak uznavam, ze dostaly sadu, ale stejne me zaskocilo, ze prestaly brzdit UPLNE -tzn dojet na kvalt, dokud auto nezastavi. ted je mam ve fiatu marea TD a smrdi z kazdeho delsiho kopce. na auto, ve kterem jezdi lide, bych je nedal. [edit] btw taky jsem je mel zadarmo [upravil dne 8|11|10 14:46 .mycTD] Citovat
sidonius1 Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 No nevim??? Já mám od FriTech komplet brzdy kotouč+destička předek+zadek na mé 807 a nemůžu si je vynachválit. A to je to těžké auto. Mám přesně opačnou zkušenost. Brzdy nevadnou ani z dlouhých kopců a destičky nepískají. A to jezdím hodně včetně Itálie, Francie a 2x v roce Norsko, kde se sjíždí dost veliké kopce u fjordů a z hor. Přijde mi, jako že jsi koupil něco jiného. Já je koupil na www.naautomobily.cz a přišly v červených krabicích s potiskem FriTech. Dělaji i další díly ale je třeba jim napsat. Dobře jsem tam koupil např.poloosu a rameno. Citovat
Ajap Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 Mně je ještě před lety doporučovali \"rodinní\" garážníci, naši je měli na Feldě i Octávce, byly to normální destičky za výbornou cenu. Citovat
dusan2 Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 Pouzivam ich casto, aj kotuce na dodavku, su v pohode. Dolezite je nepriehrat ich kym su nove. Ale to vlastne vsetky. Citovat
bob cv Odesláno 6. únor 2012 Odesláno 6. únor 2012 Mám je i s kotoučema na předku i na zadku a nemám s nima nejmenší problém. Pro běžného řidiče určitě stačí. Citovat
koblih69 Odesláno 6. únor 2012 Odesláno 6. únor 2012 K destičkám Fri-Tech mám drobné výhrady: 1) moc nebrzdí 2) při intenzivnějším brždění je to katastrofa 3) není moc destiček, které praskají a pak se odloupávají od podkladové desky. za mě teda nee Citovat
georgegg Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 no já jsem je zkusil, ve předu mám destičky, najeto přes 10000km a jsou v phodě, a brzděj dobře, o vánocích jsem dal dozadu kotouče i destičky a auto brzdí o poznání líp než z předchozíma (oboje bylo ferodo) to koblih69: to jsi toho ještě moc neviděl:D vzadu jsem měl destičky ferodo a na levý brzdě obě popraskaly a vypadávaly po kouskách ven, to byl taky důvod výměny brzd Citovat
Bjukemen Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 ..vidiš to koblih ja som mal zase vase slavne Brembo platnicky a stali za hovno brzdili biedne tvrde ako skala... ..neviem ale fritech ma rozne kategorie platni a zvacsa brzdia dobre sam som jedny mal raz davno,ale prehriať sa daju akekolvek ked niekto stojí na brzdach ako debo Citovat
Pa.vlos Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Já je mám doma v zásobě a taky nevím co mám čekat..... Jinak teď mám orig. ( Ferodo ) zhruba v 1/2 životnosti. S tím pískáním....jsem snad ještě neviděl a neslyšel 307 co by nepískala.... :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.