Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední brzdový třmen P306


kiss_cz

Recommended Posts

Přibržďuje mi pravý brzdový třmen, protože se mi nevrací píst. Přbržďuje dost. V podstatě i podfukuje. Systém brzdy je Bendix. Stačí koupit pouze opravnou sadu, která obsahuje píst, prachovnici a veškerá těsnění a vyměnit tyto díly, nebo musím koupit celý třmen??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono když už se to sundavá, je dost kravina se snažit ten šroub jen tak povolovat, když se to dá vzít na jistotu, šroub zničit a dát tam nový. U hliníkového třmenu je lepší rozpálit šroub autogenem, jinak do míň zarezlého šroubu stačí párkrát praštit kladivem a odrazit jej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

no rozdelal jsem to, gumicky sli srat, stejne byly sterele, dal jsem to do technickeho benzinu, hrube necistoty ojel ocelakem.pistek a vodici cepy vylestil wd40 a flanelovou hadrou. Kolega vzal 6 vrtak odvrtal ten odvzdusnovak a sabrem jsme odstranily zbylou stenu odvzdusnovaku. To odvrtani je o zkusenostech ja bych to urcite zkurvil. Je to bez zaruky to odvrtavani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...