Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Autofolie bez typového listu

dzavel

Recommended Posts

Na zadni okna si klidne nabouchej desky. nepotrebujes \"atest\" . Vsechny atesty a typove listy a ja nevim co jeste je pouze na to, ze vyrobce treba odpovida za kvalitu, ze nevyblednou atd atd

Ale vim ze tohle je zase otazka jak k tomu clovek pristupuje, bavil jsem s dvema dopravakama, jeden rekl to a druhy opak. Verdikt je ze to posuzuji podle toho kdo prijede :bacha

[upravil dne 28.9.2010 od ThorR]

Na zadni okna si klidne nabouchej desky. nepotrebujes \"atest\" . Vsechny atesty a typove listy a ja nevim co jeste je pouze na to, ze vyrobce treba odpovida za kvalitu, ze nevyblednou atd atd

Ale vim ze tohle je zase otazka jak k tomu clovek pristupuje, bavil jsem s dvema dopravakama, jeden rekl to a druhy opak. Verdikt je ze to posuzuji podle toho kdo prijede :bacha

[upravil dne 28.9.2010 od ThorR]

co to tu placas za nezmysli.samozrejme potrebujes karticku a cislo.ked som mal na predoslom aute tak odomna pytali bezne karticku

Přední boční okna mohou mít zatmavení max. 25% a tónovaná z výroby mají 22%.

Na Trpaslíka jsem si folie dával sám, žádnou kartičku ani nálepku atestu nemám. Policajti se na nic neptali a na STK se jen zeptal, jestli jsou jen vzadu nebo i vepředu (měl jsem stažený okýnka). Tak jsem mu řekl, že jen vzadu a okýnka přivřel, aby mi věřil. Na to řekl \"v pořádku\" a dál to neřešil...

Na 405 (černej break) jsem měl folie na zadních dveřích, i na pátých, zvenku neprůhledný a na bocích kufru byl od předchozího majitele namontovanej černej plast, náký plexisklo, zevnitř na tom byl nalepenej koberec. S policajtama nebyl žádnej problem, nikdy je to nezajmalo.

Já jsem na P309 taky dával folie sám. a jak psal kolega výše, zadní okno se dělá fakt blbě, neměl jsem to dokonale změřené a moc se to nepovedlo. zadní boční byly docela v pohodě, bez bublinek a když nešla vytáhnout ke kraji, tak folii propíchneš a vymáčneš to, nic poznat není.

A proč to má flekaté, asi že to dlouho vyhlazoval a je prostě umakaná ta folie - foto těsně po nanesedí. Jinak pokud jde o zákony, tak vpředu max 25 % zatmavení, vzadu klidně plech - takto mi to sdělil Huml. Takže jak je napsáno výše, dopředu to nemá smysl - bud jsou už tonované, nebo lepit tak světlé nemá smysl.

[upravil dne 28/9/10 od MilanF1]

Celkem třetí auto se zatmavením, od druhé řady dozadu, řidič a spolujezdec ne, propustnost 20%, nikdo nikdy neřek ani popel. Jediné, co se mi stalo, že mi celník na čáře ukázal, abych stáhl zadní okno, protože jsem mu ukázal 4 pasy a on viděl jen ty dva vpředu.