Moby89 Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 Co na ni zítra(22.9) nechat proběhnout pár francouzskejch lvů? Někdy na večer. Pište kdo se přidá. Citovat
vix Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 Je to moc rychlý! Dokážeš uspořádat sraz tak za 3-4 týdny ? (ovšem perfektní sraz se vším všudy!) Nebo se výhledově můžeme příští týden setkat ve Stuttgartu Citovat
Moby89 Odesláno 21. září 2010 Autor Odesláno 21. září 2010 na co kupovat celej pivovar když se člověk chce jen občas napít. včera jsem to jel s MAZDAřema a je to fajn projížďka. spíš akce jen pro pražáky. Citovat
vix Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 pozdravuj Mazda Club a nás nech na pokoji. Jinak, nabídka srazu, a to příští týden v Porche Muzeu stále platí. vix, člen tohoto fóra Citovat
vix Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 klidně se zítra přidej... vix (P.S.: Na mě j e to dost narychlo) Citovat
Moby89 Odesláno 21. září 2010 Autor Odesláno 21. září 2010 Já bych byl pro Shellku u Jesenice kolem osmý? Citovat
Moby89 Odesláno 21. září 2010 Autor Odesláno 21. září 2010 Je to rychlý, je to spontální nápad, pokud se nekomu nelíbí, tak se nelíbí. kdo chce se přidá, kdo nechce se nepřidá. Není to jednoduchý? Citovat
peugeot09 Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 Hmm, jenže na to potřebuješ dálniční známku že? Citovat
Moby89 Odesláno 21. září 2010 Autor Odesláno 21. září 2010 Abych pravdu řekl tak nevim, já ji mám, koukám na to na mapy.cz a na kus jo, nechápu tu logiku, proč to má být zpoplatněný. Citovat
ThorR Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 (nic proti prazakum) U nas je taky kus dalnice vedouci mestem zpoplatnena(velmi by to pomohlo doprave kdyby usek asi 5km zpoplatnen nebyl) tak by mel fungovat vsude stejny metr, tudiz i u vas by mel byt zpoplatnen cely usek. Citovat
Moby89 Odesláno 21. září 2010 Autor Odesláno 21. září 2010 Já to chápu, jen nevidim logiku v tom zpoplatňovat kus, buď celou nebo nic ne? Citovat
Ferry Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 dneska jsem se tam jel jen tak projet a na najezdech byly znacky \"silnice pro motorova vozidla\" s dodatkovou tabulkou \"bez dalnicni znamky\" Citovat
Edison Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 Já v tom logiku nechápu: Takhle se řeší snaha dostat auta z města? Nějak to nechápu. Je dost lidí, kteří auto mají proto, aby si dojeli na nákup z jednoho konce města na druhý. Okruh by pro tento účel byl perfektní. Leč... proč si kupovat známku? Dostanou pryč leda kamiony. A to ještě jen v úseku Krč Barrandov. Kde jsou zácpy přes lanový most? Firmu máme na Chodovský. Ta je teď od D1 naprosto neprůjezdná, na D1 pozměnili pruhy a je to tam taky vo nervy... Uvidíme, jak se situace vyvrbí v průběhu času... Citovat
Guest Scratch Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 ja na nic zasadniho od pocernic po barandak neprisel, kazdopadne, pokud je nekde spoplatnena dobra silnice prvni triy tak proc ne vzdyt cr funguje jen jako tranzit, a to je to, co ja jako cech FAKT NECHCI KURVA..... Citovat
Moby89 Odesláno 22. září 2010 Autor Odesláno 22. září 2010 Takže zpět k původnímu návrhu, dnes v osm na shellce u jesenice, kdo chce přijeďte, kdo ne tak ne. Citovat
ozzy56 Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 jenom abyste věděli--tak já nepřijedu [upravil dne 22/9/10 od ozzy56] Citovat
peugeot09 Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 Tak jak to dopadlo, přidala se nějaká lvíčata? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.