Ivouš Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 čau kolegyně z práce by chtěla si koupit nějaké malé a ekonomické auto podobné jako peugeot 106 nebo citroen saxo.Existuje ještě něco podobného.fiat cinquecento nechce. Cena vrazí do toho tak 50-60 tisíc kč. Citovat
Guest SB Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 Doporučujem P-206 1,4 HDi spotreba v meste cca 5 l.mimo mesto do 4 l, Malé pohodlné úsporne Citovat
MilanF1 Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 SB: souhlasím, ale těžko za 60k Kč se sežene. Řekl bych, že extra úsporný bude naftový smart, ale taky přesahuje cenový limit - zde je nejlevnější: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/smart/ostatni/8002186 a myslím, že tři litry nafty nebudou problém [upravil dne 1/8/10 MilanF1] Citovat
kujon106 Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 Clio, twingo, panda (old), punto, polo, lupo, bravo(a), fiesta, micra, corsa, colt, ibiza Citovat
ozzy56 Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 corsa C 1.0 12V--super pro ženu do města:super Citovat
peugeot09 Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 P 106 1.1 či 1.0. [upravil dne 1/8/10 peugeot09] Citovat
KoudaK Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 kamošova mladá má Wolksvagen Lupo 1.2 TDi a jezdí to za 3/100. Ale nevím jaká je pořizovací cena.. :-( Citovat
peugeot09 Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 http://auta.yauto.cz/volkswagen-lupo-1-2-tdi-3l-755495.html Ošklivé káčátko. Citovat
punkac Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 Původně zaslal: straki007 HADRAPLAN Cožeee! Můj hadrapláán? No, kolik to stojí? 9450... No vidíš, to ti ještě zbyde.... (kurvahošigutentág) promiň za offtopic, ale nedalo mi to Citovat
P607Olda Odesláno 2. srpen 2010 Odesláno 2. srpen 2010 Původně zaslal: peugeot09 http://auta.yauto.cz/volkswagen-lupo-1-2-tdi-3l-755495.html Ošklivé káčátko. Dělat ošklivá auta se musí umět, viz Citroen. Tohle Lupo je hnus, velebnosti. Citovat
oddie Odesláno 2. srpen 2010 Odesláno 2. srpen 2010 Původně zaslal: straki007 HADRAPLAN Za 60? V dobrém stavu, nezprasený, nenapadený kutilem domácím? Okamžitě beru. Citovat
Guest Voloda58 Odesláno 2. srpen 2010 Odesláno 2. srpen 2010 Koupil jsem manželce Opel Agila - do města perfektní. Citovat
Pata Odesláno 4. srpen 2010 Odesláno 4. srpen 2010 Jinak benzínový Smart ve městě kolem 6ti s težkou nohou na plynu, jinak kolem 5. Jen pokud jí nevadí jen 2 místa, i když my v něm běžně převážíme 2 ovčáky Záleží, jestli vyžaduje automat, pokud ne, šel bych do naftové 106 Citovat
peugeot09 Odesláno 4. srpen 2010 Odesláno 4. srpen 2010 Nevím jak kolegyně, ale já bych ve vyloženě hnusném autě nemohl dlouhodobě existovat... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.