Durko Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 ahojte mam otázku dá sa kúpiť rozptylová folia na displeje? stretol sa s tym niekto? alebo kupoval dik Citovat
sekaj Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 Nevim jakou to má funkci u displeje ale dávájí si ji lidi spíše na SPZ kvůli laserovím radarům. Citovat
Fusion Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 Pokud jde o tu spz, nefunguje to, vlastně nefunguje nic krom úplnýho zakrytí a rychlosti nad 300km/h. Citovat
koblih69 Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 Není to takovej ten celofán jak na něj vysypeš urnu a rozfoukáš popel kompresorem? Citovat
dolly1010 Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 Původně zaslal: nikol Která rozptyluje:mrk Fakt? Já mám takouvouhle rozptylovou fólii doma [upravil dne 25.7. 10 dolly1010] Citovat
Benžík Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 Neni to z LCD ze staryho notebooka? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 Je řeč o bílé folii která rozptýlí světlo po celé ploše, na zadních stranách LCD bývá nalepená, já použivam bílý kanc papír, v jedné nebo dvou vrstvách, dá se použít třeba kelimek od jogurtu, vystřihneš požadovaný tvar a je to, jen pozor na žarovky, topěj a kelimky se hned taví Citovat
Durko Odesláno 25. červenec 2010 Autor Odesláno 25. červenec 2010 dík Radku to som potreboval vedieť. všade pôjdu diody. hodiny mam hotové tam som zoškrabal oranžovú ale v pc je iná folia tak ju chcem nahradiť Citovat
dolly1010 Odesláno 25. červenec 2010 Odesláno 25. červenec 2010 Původně zaslal: Benžík Neni to z LCD ze staryho notebooka? jj, z nějakýho monitoru co sem rozdělal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.