ozzy56 Odesláno 5. duben 2011 Odesláno 5. duben 2011 ozzy56 : Takže řemen Gates, kladky SKF a pumpa? Co koupit aby to něco vydrželo? dík! pumpu Graf, Ruville Citovat
hugo.v.r. Odesláno 5. duben 2011 Odesláno 5. duben 2011 Cune: já nakonec po dlouhým špekulování koupil na eshopu Hamar jejich \"Hamar\" sadu a v krabici je všechno od SKF, stejně jako v jejich dražší sadě nazvaný přímo \"sada SKF\". Takže z toho je vidět že i u stejnýho prodejce se připlácí za značkový písmenka na škatuli. Naopak jsem u jinýho prodejce koupil věci na klíňák zn. SNR a ve škatulích byly kladky jedna INA a druhá Dayco. Ovšem cena byla jako od SNR... A pak si vyber Pumpu jsem vzal SKF s modrýma lopatkama, řemeny oba Dayco (v sadě Hamar i SKF je dávají standartně). Jak se to bude chovat, to ovšem dopředu neodhadnu, to se uvidí až časem. EDIT: JO a ještě k tomu výše uvedenýmu tipu na Haspa.cz: sice na shopu nabízejí vše skladem, ale po objednání mi sdělili, že není vše skladem, tak jsem to zrušil. Na Hamaru vidíš po registraci přímo do skladu, kolik čeho aktuálně mají. [upravil dne 5/4/11 18:45 hugo.v.r.] Citovat
stajgrpavel Odesláno 31. květen 2011 Odesláno 31. květen 2011 ahoj co si myslite o teto sade rozvodu ??? ma to cenu ??? http://aukro.cz/rozvody-citroen-xsara-peugeot-306-406-1-9d-1-9td-i1632310328.html Citovat
mirdaa Odesláno 31. květen 2011 Odesláno 31. květen 2011 Od tohoto dodavatele z Čermné n. Orlicí jsem rozvody kupoval a mám je na autě.Kladky a pumpa s těsněním dobrá,ale rozvoďák nic moc.Sice je to Continental,ale dělá paseku.Při jízdě to jde,na volnoběh nebo třeba na pětku a ubrání plynu se z motoru ozývá hukot,až hvízdot.Povolování,ani napínání rozv.řemenu proti předepsanému napnutí nepomohlo.Až pak jsem zjistil,že má na hladké straně malé výstupky od zubů a při určité rychlosti se díky tomu rozkmitá... takže mne to pěkně s..re a budu kupovat jiný. Citovat
hugo.v.r. Odesláno 1. červen 2011 Odesláno 1. červen 2011 Po cca měsíci provozu se sadou SKF od Hamar.cz naprostá spokojenost, cena i s poštovným byla necelý 3000, kvalita i dle mechanika co mi to montoval dobrá (pochválena zejména \"modrá\" pumpa SKF ). Citovat
Stuchy Odesláno 1. červen 2011 Odesláno 1. červen 2011 Brzdy Bremba destičky Texstar ..... rozvody Contintec (Comtinental) do jiných bych asi nešel filtry to je asi jedno jsou všechny stejný skoro jen kabinový bych si vzal s uhlíkovými částicemi Citovat
godzila.01 Odesláno 1. červen 2011 Odesláno 1. červen 2011 Rozhodně co člověk to názor ... Já prodávám rozvody vesměs jen DAYCO a GATES .... cca 200 sad ročně, většinu z nich DAYCO a za několik let jsem neměl reklamaci, v těch sadách DAYCO jsou většinou kladky SNR, DAYCO, INA... a řemeny vždy DAYCO... Od SKF jsem upustil už před dvěma roky, i když s jejich rozvody problém nebyl, ložiska SKF každou chvilku na reklamaci, tudíž to bych z vlastní zkušenosti moc nedoporučoval .... Citovat
Stuchy Odesláno 1. červen 2011 Odesláno 1. červen 2011 godzila.01 : INA dobrá značka určitě mohu doporučit ale řemeny DAYCO nevím nevím.... co se týče tak CONTINTEC vyrábí i origo sady přímo pro Peugeot a cenově není zase až o tolik dražší Citovat
godzila.01 Odesláno 5. červen 2011 Odesláno 5. červen 2011 DAYCO dělám víc než šest let a nikdy jsem nezaznamenal případ že by se \"trhnul\" , prodávám od nich i klínové a drážkové řemeny a bez problémů .... DAYCO se dává v originále třebas do škodovek a pár dalších značek to používá v různých modelech ..... Je to věc názoru, ale já s tím mám jen dobré zkušenosti a určitě bych se toho nebál.... Citovat
koblih69 Odesláno 5. červen 2011 Odesláno 5. červen 2011 Dayco je nejen v prvovýrobě koncernu, ale i u dalších značek, cca 3/4 produkce jde do prvovýroby. Doporučuju kouknout na řemen Dayco a Conti, materiály jsou na první pohled odlišné. Já třeba bojoval s popiskováním drážkového řemene ( všechny řemenice vyměnéné, volnoběžka, napínák ... nic nepomohlo ) a vystřídal jsem Gates, Conti, Bosch a teprve s Dayco to přestalo... takže spokojenost. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.