dandan Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Tak jsem dneska prvně vyjel ze sekačkou,a sestřihnul jsem zahradě ofinu . Nabrousil jsem si na to nůž na sekačce,a už jsem si to svištěl po zahradě. A co vy,bando ,už z vás někdo vyjel?Po dlouhé době super den.. Citovat
Péťa Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Včera jsem nad tím uvažoval, ale nakonec to nechávám na příští víkend... Soused ale už tady projížděl nový traktůrek... Citovat
Kejticka Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 uz se tesim na chatu jak si povozim zadnici na trakturku:) Jen kdyby tam nebylo tolik kytek a stromecku:) Je to jak velka pardubicka:D Citovat
vendelinek Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Dneska sem byl taky po dlouhý době na chaloupce,zastřihával sem tůjky(živej polt) ,mamina sázela do pařeništěte a na zítřek máme v plánu taky síct travičku,musíme zaject tu novou mašinu http://img97.imageshack.us/img97/4756/260320102054.jpg [upravil dne 17.4.2010 vendi.stejskal] Citovat
Pinďa Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Nachystám se a příští týden to musím provést, hrůza jak to poskočilo. Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 ano i my alergici jsme začali... [upravil dne 17/4/10 Pe.Tr] Citovat
dandan Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 aby jste se nabudily tak vam posílám foto ...výsledek Citovat
chuck11 Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 já už včera nalil novej olej,nabroušenej nůž a sekal a sekal po hodině a třičtvrtě dosekal,ale vysledek stojí zato Citovat
Dundee Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Já taky dneska oprášil sekačku a pak jsem zjistil, že nemůžu najít benzín, tudíž jsem si ještě udělal výlet na benzínku a pak dvě hodiny běhal za sekačkou (půl hodiny na zahradě a zbytek před barákem až k ceduli začátku vesnice) Citovat
dandan Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 ...nevím jak Vy,ale pohled na čerstvě zastřihnutý pažit je prostě super . Citovat
dandan Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 otom žádná ale pažit a baba:myslim leda ji na ni položit:D:mrk Citovat
chuck11 Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Původně zaslal: dandan otom žádná ale pažit a baba:myslim leda ji na ni položit:D:mrk leda ji na ni položit a pak soulo*** :D:D Citovat
tomikku Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 zitra se chystam na sekačku, nový olejíček, nabrousit nůž, v pondělí koupím nový luftfiltr a v týdnu mamina může vyrazit na zteč Citovat
dobrmik Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 no my jsme ji zatím projezdili zatím jen jak to vyčesává starou trávu a provzdušní zeminu..:mrk Citovat
Péťa Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Vertikutátor - tím jsem jezdil už před 14 dny. Pak pohnojit a čekat, až vyroste Citovat
dandan Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 Původně zaslal: Peta Vertikutátor - tím jsem jezdil už před 14 dny. Pak pohnojit a čekat, až vyroste ...jj přesně tak.Hnojil jsem na začatku min. týdne. Ale provzdušňoval jsem (vertikutátorem),už asi před měsícem. Citovat
urdemala Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 já byl kosit minulej rok jednou, úplně mi bylo těch 170 cm velkejch kopřiv líto :-)) letos na to vlítnu tak v červenci Citovat
nikol Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 Já to odbyl včera a docela to ušlo,ale foukal studený vítr. A kam davate tu posekanou trávu? Kompost je malý. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.