Dančák Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 Měl na tý audině aspoň zimáky? Jaký máš viditelný poškozený? Víko kufru a nárazník, nebo je to někde zmuchlaný? Citovat
Gabriel 307 Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 tak to fakt nasere:bacha a to ještě pořádně nezačala zima Citovat
Medvěd Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 Audina vypadá na podstatně dražší \"ránu\" + ještě k tomu pro dročkaře zdroj obživy ..... není mu co závidět. Na Tvém místě bych to asi zatím nechal bejt - viditelně žádný velký problém není a netušíme, co zima přinese na třetí pokus. Citovat
Šalda Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 To mě mrzí, ale čumím jak puk, tos byl někde v Alpách nebo co? Tolik sněhu:D:D Citovat
radim.1008 Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 Tak to přímo nasere. Evidentně se ti Martině daří. Dokud jde jen o plechy, tak jde o ... Citovat
ozzy1 Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 Díky za přivítání, ale jsem v klubu už přes pět a půl let:P:D:D:D Martine, já myslel v klubu opravených:D. Citovat
ozzy1 Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 Tak toto je skutečně k nevíře. Co to odneslo, nárazník? Citovat
elton Odesláno 25. listopad 2013 Autor Odesláno 25. listopad 2013 Ozzáku neuvěříš, ale i ty dvěře:( . Oprava bude úplně stejná jako před pár dny:( Citovat
radim.1008 Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 Tak snad se to do Vánočního stihne opravit, říká se tomu mít z prd.le kliku. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 25. listopad 2013 Odesláno 25. listopad 2013 a půjde to do stejného servisu? nechtěl bych vidět ty pohledy Citovat
elton Odesláno 25. listopad 2013 Autor Odesláno 25. listopad 2013 No půjde, jak jsem tam dneska přijel jim to ukázat a domluvit, tak se pěkně zasmáli. Citovat
elton Odesláno 6. prosinec 2013 Autor Odesláno 6. prosinec 2013 Tak blondýnka už je opět doma. Doufám, že ji dupka vydrží celá už na pořád. Citovat
elton Odesláno 6. prosinec 2013 Autor Odesláno 6. prosinec 2013 Je úplně jako nová, krásná, ale šetřím na GT. Snad 5008mičkáře nenaštvu. [upravil dne 6/12/13 14:18 od elton] Citovat
radim.1008 Odesláno 6. prosinec 2013 Odesláno 6. prosinec 2013 Prdelka number 2 Mě rozhodně nenaštveš, mě se 5008 líbí, dokážu si jí představit doma. 508GT je jiná liga, ten design nemá chybu. Jel jsem s tím a až na automat, se kterým jsem se nesžil, mě auto nadchlo. Jen to má jeden háček, u totoho auta zůstanu pouze u snu. Možná až jednou to bude 7-10ti letý kousek. Citovat
elton Odesláno 3. březen 2014 Autor Odesláno 3. březen 2014 K dnešním čtvrtým narozeninám dostala technickou prohlídku. Předvedla se v plné parádě a prošla se ctí. Citovat
radim.1008 Odesláno 3. březen 2014 Odesláno 3. březen 2014 Tak gratulace. Blondýna má pěknou zadnici i z blízka. Jen by od ní nemuselo odletávat toliko bordelu z cest. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.