Gabriel 307 Odesláno 14. listopad 2015 Odesláno 14. listopad 2015 i když to není naše Veverka tak mě to pobavilo Citovat
Aluška Odesláno 15. listopad 2015 Odesláno 15. listopad 2015 Ta 206 má suprovou barvu , ale teda jinak se mi nelíbí , 406 ujde a ten závoďák je povedenej. Citovat
čakom Odesláno 9. prosinec 2015 Odesláno 9. prosinec 2015 na te 406 jsou moje kola chtělo by to vyrvat všechny modrý diody a bude to pecka 206 nic moc. neni to muj šalek... Citovat
Háček Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 406 až na to podsvícení je moc pěkná, 206ka taky není muj šálek ale na druhou stranu dobře odvedená práce. a ta 208 ? co dodat prostě pořádnej hatchback Citovat
KingSpade Odesláno 17. únor 2016 Odesláno 17. únor 2016 Dlouho tady nikdo ničím nepřispěl, takže jedna 307ma Citovat
Grlik Odesláno 19. únor 2016 Odesláno 19. únor 2016 pokud se nepletu tak tahle 307 jezdí u nás kolem Frýdku-Místku a je to cc Citovat
KingSpade Odesláno 20. únor 2016 Odesláno 20. únor 2016 Grlik: Ve Frýdku jsem často, a zatím jsem jí nepotkal. Citovat
Grlik Odesláno 20. únor 2016 Odesláno 20. únor 2016 No teď v zimně se asi moc nepohybuje, ale je fakt, že jsem ho taky dlouho neviděl. Musíš mít štěstí jezdí to velice ojediněle. Citovat
Háček Odesláno 20. únor 2016 Odesláno 20. únor 2016 http://www.sportovnivozy.cz/72510-peugeot-406-coupe dneska jsem ho potkal ve foru v garazich, peknej kousek Citovat
pštros Odesláno 10. březen 2016 Odesláno 10. březen 2016 (upraveno) A to já zvažuji jeho koupi Kolikrát budu všude psát, že přímo předchozí příspěvky se necitují? Upraveno 11. březen 2016 uživatelem minimaxa Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 To snad patri do Nevkusu ne ? To vam nevadi, ze to je barevny jak cirkusovej stan ? Martini mi sice chutna, ale vozit to na aute ? A ta cervena 307 predtim taky hnus. Nejak to tu upada meli bychom se nad tim zamyslet ... Citovat
punkac Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Ano, souhlas... 307 hnusná. Na co žraločí morda a pak ladná haubna - hroznej nepoměr, je to nějaký nedotažený do konce 406C ehm, ty polepy jsou vtip? Stibto má recht, do nevkusu s oběma autama Citovat
pštros Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Ta 406 na poslední fotce v origo barvě vypadá dobře jak jsem psal no, polepy dolů.. Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 (upraveno) A ty víš co je pod těma polepama ? Třeba je to doškrábaný jak prase, nebo vyšisovaná barva .. Upraveno 11. březen 2016 uživatelem StibTo Citovat
HonzaRez Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 To snad patri do Nevkusu ne ? To vam nevadi, ze to je barevny jak cirkusovej stan ? Martini mi sice chutna, ale vozit to na aute ? A ta cervena 307 predtim taky hnus. Nejak to tu upada meli bychom se nad tim zamyslet ... Mcheche, nadšenců do tuzingu tady bude určitě víc, než.. ehm, nenadšenců... Pro mě jsou jakékoliv okupantistické pruhy na šoukáru vstupenka do Bohnic... Citovat
pštros Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 StibTo: taky mě to napadlo a řeším to ve svém vlákně, že od něj raději ruce pryč.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.