Jeny Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 někomu přijde vkus mít na autě kdejaký tintítka a někdo má prostě rád 500 koňovou funkční bestii na testování nových svíček. Tedy za mě to sem rozhodně patří Citovat
straki007 Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Judes:Ber to tak,k jakýmu účelu je auto postaveno A k jakymu teda??? Citovat
Dadadavid Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 straik: Tady máš podrobné čtení http://www.novinky.cz/auto/114585-fabia-wrc-kupe-a-pet-set-koni-k-tomu.html Citovat
straki007 Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Tak staci prvni sluvko nazvu clanku:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik [upravil dne 26/12/11 14:44 od straki007] Citovat
Durii Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 to je riadny grc .. pripomina mi to staru hondu CRX tak 1986 ako ma moj dedo Citovat
Andreww Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Tohle už je nějaký ten pátek starý kousek. Už jsem i zapomněl, že to auto existuje Citovat
JardaMoj Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 ;) dravci [upravil dne 27/12/11 00:03 od JardaMoj] Citovat
Nanjua Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Jeny : Dneska jsem to viděla na fejsu zezadu...Nevím no, nějak se mi to nezdá. Vidím v tom fabku ze které se někdo pokusil udělat něco jiného...a nepovedlo se... Citovat
Judes Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Judes:Ber to tak,k jakýmu účelu je auto postaveno To je jedno k akému účelu bolo auto postavené, ten kto ho navrhol nemal vkus. Na môj vkus je to humus. Citovat
ZoSo Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 a F1 se ti líbí? Tohle sou karoserie tvarovaný v aerodinamyckým tunelu a to jak to vypadá je šumák. To že se to alespoň vzdáleně podobá fabii je aby byl poznat +- koncern. Konkrétně tohle auto ve sprintech nakoplo kdejakej supersport. Citovat
Judes Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 To máš pravdu s tým aerodinamickým tunelom ale však každá automobilka si testuje karosériu v tom tuneli na meranie odporu vzduchu. Nejedná sa mi o to že aký má to auto výkon či to trhne aj nejaký super športiak, podľa obrázku to hodnotím len výzorovo a to je , hlavne ten pohľad na zadnú časť. [upravil dne 27/12/11 17:59 od Judes] Citovat
pcoli22 Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 http://www.french-power.com/Lokale%20HP/Galerie/galerie.html neviem,ci to tu bolo... Citovat
Jeny Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Judes:Ber to tak,k jakýmu účelu je auto postaveno To je jedno k akému účelu bolo auto postavené, ten kto ho navrhol nemal vkus. Na môj vkus je to humus. To není jedno k jakýmu účelu to je, ty snad řešíš vzhled třeba u traktoru? A k tomu tunelu, chlapy, nemyslím si, že by zrovna firma jako je brisk, měla na nějaký velký testování v tunelech. Ale jako reklama to auto svůj účel splňuje výborně i když se vám nelíbí, ne nadarmo se říká blbá reklama taky reklama Citovat
koblih69 Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Fotky toho \"Brisku\" jsou třeba tady: http://www.autodoplnky.cz/tuning-cz/fabia-brisk-rs-01-wrc-a424584 ale je to teda hnus fialovej. Když započítám \"pro jaký účel to bylo postaveno\" tak je to jenom ( ale pořád ještě ) hnus. Miochodem kdo to viděl v akci tka mi dá zapravdu, že to autor asi nemyslel vážně. Třese se to jak sulc, ty plastový vokna za jízdy \"dejchají\" a vypadá to že z toho každou chvíli něco upadne. No a o designu se snad ani nedá mluvit - vezmeš kontejner vyhodíš do něho zbytky z bouraček, zatřepeš a jak to vytahuješ ven tak to lepíš dohromady, linie nelinie tvar netvar Citovat
Jeny Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 ano, člověku zaujatýmu proti fábii se to líbit nebude:papa koblihu, tak to asi oba koukáme na jiný fotky, protože já tam ty exteriérový návaznosti vidim:) Citovat
Rejty Odesláno 29. prosinec 2011 Odesláno 29. prosinec 2011 206GTI TURBO:) miluju bellini bella na 206 Citovat
Tom_206 Odesláno 29. prosinec 2011 Odesláno 29. prosinec 2011 :-O nádhera.... Hned bych bral jednu z těch černejch 206 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.