Trundik Odesláno 21. srpen 2004 Odesláno 21. srpen 2004 Ahoj fšichni, tak nám pomalu končí prázdniny a čas dovolených, tak jsem si říkal, že by mohl být čas na Prigl Peugeot sraz č. 4. Co takhle čtvrtek 9.9.2004 na obvyklém místě a ve stejný čas? Citovat
tomyka Odesláno 22. srpen 2004 Odesláno 22. srpen 2004 tyzden pred tym by sa nedalo? budem v kromerizi,aj ked nie s 405 ale by som dosiel dajak Citovat
VP605 Odesláno 24. srpen 2004 Odesláno 24. srpen 2004 Klucí, udělejte to o týden pozděj!, Já bych zase nemoh. Celý týden měříme na válcovce a budou to dlouhý šichty. Průměrně to půlnoc jistí. Dikes za pochopení předem. Citovat
Trundik Odesláno 24. srpen 2004 Autor Odesláno 24. srpen 2004 Dávám do placu tři data : 2.9. 9.9. 16.9. Mě je to jedno, takže dávám hlasovat Citovat
Medvěd Odesláno 29. srpen 2004 Odesláno 29. srpen 2004 Mě je to taky v zásadě jedno, z Prahy je to přeci jen kus cesty, ale 2.9. - to by snad vyšlo i mě (ale pouze služebně s VW). Citovat
Gotrek Odesláno 30. srpen 2004 Odesláno 30. srpen 2004 Hmm, takže asi takhle: 2.9. jsem na jedné akci kousek od Poličky 9.9. jsem na školení v Práglu 16.9. to by snad šlo, zatím nic nemám. Citovat
Trundik Odesláno 30. srpen 2004 Autor Odesláno 30. srpen 2004 Jak se tak dívám, tak ta odezva je trochu malá. Myslím, že se nás tam scházelo trochu více. Ale teďka je mě jasný, že 2.9. to asi nebude, protože je to moc brzo. Což kdybychom se domluvili na toho 16.9.? Zatím by to vyhovovalo asi všem (vyjma Tomyky). Chtěl bych, aby i ostatní měli šanci si to přečíst a zúčastnit se. Citovat
-mArA- Odesláno 1. září 2004 Odesláno 1. září 2004 Ja bych bral ty prvni dva terminy, vzhledem k tomu, ze dnes je uz streda, tak spise ten dalsi, 9.9. Ten 16.9. se me vubec nehodi. Diky, mArA Citovat
VP605 Odesláno 2. září 2004 Odesláno 2. září 2004 Takže, pokud se hlasuje, jsem pro 16. 09. 2004 na obvyklém místě v obvyklém čase. Citovat
lexa Odesláno 3. září 2004 Odesláno 3. září 2004 Chlapi uděláme to 16.9. a bude to oddělený celorepublikový simultánní sraz Praha, Brno, Ostrava a Bohumil se bude muset přidat k někomu z nás.:D;):papa Citovat
Ráďa Odesláno 3. září 2004 Odesláno 3. září 2004 to si děláte srandu!16.9.NEMOHU bohužel.Napřed jsem se chtěl podívat na oba dva(do Práglu fakt nepojedu). Na severní srazík do Ostravy,ale je to 16.9.a to nemůžu tak jsem se chystal na jih do Brna mezi starý známí,ale oni to naplánují taky na 16.9 no nezabily byste je?:(Co si tak trochu našetřit benzín nebo naftu a sejít se uprostřed MORAVY třeba v Prostějově?Sever proti jihu vlastně s jihem dohromady zapřemýšlejte o tom. Citovat
Medvěd Odesláno 3. září 2004 Odesláno 3. září 2004 U Prostějova už byl velký sraz v Šebetově, si myslím:D:D:D:papa:P:papa Citovat
Trundik Odesláno 3. září 2004 Autor Odesláno 3. září 2004 Já bych to bral, dokonce by se mohla domluvit i miniletištní plocha ve Stichovicích. Ale nezaručuju to. Zkusím se poptat. Citovat
Bohumil Odesláno 3. září 2004 Odesláno 3. září 2004 Přidal bych se rád, ale čtvrtky jsou pro mě zakletý, , ale ještě uvidím. Max.to bude rozhodnutí \"last moment\". Citovat
Trundik Odesláno 6. září 2004 Autor Odesláno 6. září 2004 Pánové, tak už se těším na ostatní pažou?áky 16.9.2004 v 17.00 na Priglu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.