marko306 Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Peta, no sú tu určite nejaký ženáči vrátane mňa, ale slúbili sme iba vernosť, nie slepotu Citovat
jkmtrnava Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Původně zaslal: pastorek Tak to ma čaká dlhý život... ....aj keď s ischemickou chorobou srdca... To akože stále okukuješ: :mrk:mrk:mrk {reklama nepovolena}peugeotclub.htm a tam záložku \"???\" :super:super a nerobíš tú poslednú záložku:D:D:D:D:D:D:D:D:D [upravil dne 14/12/09 jkmtrnava] Citovat
Benžík Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Neplatí to u manželky? A co její sestra? Citovat
Šalda Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 souhlasím s markom306 , dívání není nevěra, a my se pochopitelně díváme jen na ňadra ostatních žen, ty co máme doma už sou okoukaný:D:aut Citovat
zzipCZ Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 no já si neztěžuju po patnácti letech pořád nejkrásnější:aut:aut:P Citovat
Šalda Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 zzipCZ : manželka se asi dívá co píšeš,co??:D:aut Citovat
Šalda Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 tak to můžeš napsat pravdu,ne??:D:D ale jinak je fakt je ta moje má taky zatím nejhezčí jaký sem kdy cumlal:D:D a proto sem si ju taky vzal:D Citovat
Miku Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 konečně taky na internetu napsali něco pozitívního - akorát nevím , jestli nám to naše vláda nezpoplatní jako ostatní léčiva Citovat
Šalda Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Miku : jako myslíš stejně jako poplatky u lékaře?? za podívání 30.- ?? Citovat
zzipCZ Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 aby to nadali jako za pohotovost 90,- Citovat
Kekros Odesláno 15. prosinec 2009 Odesláno 15. prosinec 2009 No v podstatě se to už platí. Kolikrát jsem jel tramvají a koukal jsem, jak všichni v tramvaji otáčí hlavu úplně stejným směrem na kolemjdoucí slečnu. Pak nastoupí revizor a je zaplaceno. Akorát to teda platí jedinec za celou tramvaj:D A to má za to, že si na to koukání nekoupil lístek [upravil dne 15/12/09 Kekros] Citovat
Driver Odesláno 15. prosinec 2009 Autor Odesláno 15. prosinec 2009 A ještě něco pro naše zdraví, hlavně to dejte přečíst doma ODKAZ ZDE Citovat
Fakir Odesláno 15. prosinec 2009 Odesláno 15. prosinec 2009 Tak tak, pánové. :) Zírejte na kozy, je to zdravé. Ten kluk na obrázku to dělá správně. Citovat
OK406 Odesláno 18. prosinec 2009 Odesláno 18. prosinec 2009 Já jen, aby to zírání nemělo vliv na bezpečnost silničního provozu !!!!:D:D:D:o:o:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk Citovat
pastorek Odesláno 18. prosinec 2009 Odesláno 18. prosinec 2009 ....keď to je také zdraviu prospešné tak by nám mala zdravotná poisťovňa preplácať hodinku týždene v striptízovom bare. Počumíme, omladneme a ideme makať ďalej. Samozrejme že procedúry naviac si každý platí sám. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.