jp Odesláno 13. prosinec 2009 Odesláno 13. prosinec 2009 Má1,8/16v snímač otáček vačkového hřídele? Případně kde se nachází? Nikde jsem si ho nevšiml. Citovat
subin Odesláno 13. prosinec 2009 Odesláno 13. prosinec 2009 1,8 16V,LFY nemá.Jen snímač klikového hřídele [upravil dne 13/12/09 subin] Citovat
jp Odesláno 13. prosinec 2009 Autor Odesláno 13. prosinec 2009 Myslel jsem si to, dik za potvrzení. Citovat
Ferry Odesláno 13. prosinec 2009 Odesláno 13. prosinec 2009 jj, ma ho az novy model EW7J4 85KW Citovat
BoneDaddy Odesláno 13. prosinec 2009 Odesláno 13. prosinec 2009 Původně zaslal: Ferry jj, ma ho az novy model EW7J4 85KW Bohužel. Citovat
enikybeniky Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Tím klikovým je myšleno toto? Já jsem na starý typ našel teda i tohle, jak říkáte, že to nemá, jen by mě to zajímalo, kdyby byl někdy nějaký problém. Citovat
Guest servisman Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 enikybeniky máš starý model tak tam je jen snímač otáček nic jiného :) Citovat
enikybeniky Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Tak pak nevim, co ty katalogy nabízejí.... Takže tam mám jenom tu první možnost, ok? Nebo co je pak ještě toto? Citovat
Ferry Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Bohužel. jj dneska jsem s nim zrovna bojoval u 2.0 16V - kod RFN (ma ten samy sensor) v C5 zatim jsem vyzkoumal toto, za studena nepravidelny volnobeh, hlasky Antipollution a Catalytic converter Fault, pri vytoceni motoru nad 5500 otacek chyba a deaktivace systemu ESP/ASR, liny motor po vymene toho cidla za jine (zatim pouzite pujcene z jineho motoru) zmizela chyba ESP, motor je subjektivne zivejsi a lepe tahne, jeste uvidime, jak to bude po dalsich nekolik dni a studenych startech, snad to pomuze :) To Enikybeniky, ty dva odkazy jak jsi daval nahore, tak to je prave to cidlo vackoveho hridele, to je pouze u novych benzinovych motoru rady EW, u nasich XU neni, my mame jen to cidlo z tveho posledniho odkazu Citovat
Guest servisman Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Původně zaslal: enikybeniky Tak pak nevim, co ty katalogy nabízejí.... Takže tam mám jenom tu první možnost, ok? Nebo co je pak ještě toto? to je čidlo otáček pokud je špatne nenastartuješ nejedeš řešil to OK406 asi rok zpět;) Citovat
subin Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Nemusí být tak docela pravda,u mne se závada projevovala sporadicky a jen za jízdy,chvilkovým vynecháním motoru,i když si myslím,že tebou popisovaná závada bude častější. Citovat
BoneDaddy Odesláno 15. prosinec 2009 Odesláno 15. prosinec 2009 Původně zaslal: Ferry jj dneska jsem s nim zrovna bojoval u 2.0 16V - kod RFN (ma ten samy sensor) v C5 zatim jsem vyzkoumal toto, za studena nepravidelny volnobeh, hlasky Antipollution a Catalytic converter Fault, pri vytoceni motoru nad 5500 otacek chyba a deaktivace systemu ESP/ASR, liny motor po vymene toho cidla za jine (zatim pouzite pujcene z jineho motoru) zmizela chyba ESP, motor je subjektivne zivejsi a lepe tahne, jeste uvidime, jak to bude po dalsich nekolik dni a studenych startech, snad to pomuze :) No tak tohle mě hodně zajímá. Začínám mít trochu problém s volnoběhem a trochu líný se mi zdá taky (oproti tomu co bylo na začátku). Mohl by ten snímač mít vliv i na spotřebu? Citovat
martis Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 ahojte aj ja mam jeden problem,pravdepodobne mi blbnne snimac otaciek,ale na service box som to nasiel,ale kde je presne umiestneny tak aj to som nasiel,ale tam kde som si myslel ze je na prevodovke tak mi napisalo ze stikac svetiel.nechapem!!?? ked pozriem na motor z hora tak by mal byt umiestne na prevodovke z hora.mam tam biely konektor.ci sa mylim??diki jedna sa o motor 2.0 16v 99kw. [upravil dne 17/12/09 martis] Citovat
OK406 Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Původně zaslal: honza406 to je čidlo otáček pokud je špatne nenastartuješ nejedeš řešil to OK406 asi rok zpět;) Zde se to řešilo a od té doby pohoda:super [upravil dne 17/12/09 Ferry] Citovat
Ferry Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Původně zaslal: BoneDaddy No tak tohle mě hodně zajímá. Začínám mít trochu problém s volnoběhem a trochu líný se mi zdá taky (oproti tomu co bylo na začátku). Mohl by ten snímač mít vliv i na spotřebu? tak antipollution a catalytic converter fault se objevilo opet, takze tezko rict, jeste zase zkusim vratit to stare cidlo, jak se to bude chovat a jestli se vrati chyba ESP, mozna ze jsou to dve ruzne chyby zpusobene dvema ruznyma vecma, dalsi podezreni totiz pada na RJ LPG a jeji spatne nastaveni Citovat
martis Odesláno 29. prosinec 2009 Odesláno 29. prosinec 2009 ahojte tak zase pisem,ale mam trosku trapny problem,mam vadny snimac otaciek,ale problem je ten ze sa k tej srubke neviem dostat,a ktomu aj sruba je strahana!! vsetky kluce 10 som pouzil kombinacky nic nepomaha,a je tam strasne malo miesta,neviete nejaky typ ako to vybrat von???prosiiiiiiiim. a inak som ho meral moj snimac ma az 430ohm.a ma mat 400 ohm Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.