aaadada Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 kde jsi jí sehnal? na netu? hoď odkaz Citovat
Leos Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 Není lepší koupit HID sadu s teplou bílou aby neprovokovala(4300K) než snižovat svítivost odporem? Prodávají se i slim sady, kde se vše schová pod víčko. http://www.xenony.in/xenony-xenonove-svetla-kity-zastavbove-sady/xenony-12v-classic-slim-sady/ Citovat
Tortugas Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 8 mesicu byl klid a ted tri zarovky behem dvou dnu... Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Opäť napíšem môj názor: NEŠTARTOVAŤ S ROZSVIETENÝMI SVETLAMI!!! Citovat
urumov Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Je to uslachtily nazor...ale nemozes vsetko hadzat do rovnakeho vreca. V zivote som nenastartoval auto s uz rozsvietenymi svetlami a aj tak mi praskaju. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Keď som štartovával s rozsvietenými svetlami, tak mi praskali žiarovky. Odkedy štartujem s vypnutými svetlami je to OK. Nehovorím, že mi nepraskne vlákno, ale je to podstatne lepšie ako predtým. A ešte jedno: Kupujem si žiarovky s modrým efektom. Predtým ich mali v Baumaxe, ale teraz ich kupujem vo Forstingerovi. Citovat
ozzy56 Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Původně zaslal: Ferin007 Původně zaslal: ozzy56 zkuste dát žárovku za 49 z Baumaxu (v modré krabičce)--vydrží mi víc než půl roku!!! značkové vydržely cca 3 měsíce:o To je co? H1? H4? H7? je to H7 a mám klid , neměnil jsem ani nepamatuju, koupil jsem jich pak 10 v akci za 49 kč a už neřeším Citovat
nickpaja Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 Pokud si někdo myslí , že při startu mu ve špičce alternátor spálí H7, tak ať startuje s pozsvícenými parkovačkami. Nemají takový odběr a startu nevadí a odblokují denní svícení, které při startu nenaběhne. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 Nejde o prúdové zaťaženie, ale o napäťovú špičku, ktorá vzniká pri štarte. :mrk Citovat
ado7980 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Chlapy má niekto skúsenosť s niečim takýmto??? http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=452&id_tovar=24825&uroven=4&zaradenie=452&ukaz=detail&hlzaradenie=1 Síce viem že nie su schválené ale na to sa možem... nakoľko svetlo LED SMD diod ma krasnu bielu farbu a hlavne ma zaujala tá životnosť len neviem ako to bude so svietivosťou v noci... Ak ma niekto skúsenosť tak sem s názorom Citovat
janci.b989 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Ja som to vyriešil soft startom čo sa to tu už niekde písalo a bola tam i schéma.Šetrí to žiarovky a i efekt to má zaujímavý.Mám zapnuté automatické svietenie po otočení kľúčika a výhoda je i v tom že sa mi pomaly rozsvietia keď už motor beží takže neodoberajú prúd štartéru. Citovat
fox111fox Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 Původně zaslal: ado7980 Chlapy má niekto skúsenosť s niečim takýmto??? http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=452&id_tovar=24825&uroven=4&zaradenie=452&ukaz=detail&hlzaradenie=1 Síce viem že nie su schválené ale na to sa možem... nakoľko svetlo LED SMD diod ma krasnu bielu farbu a hlavne ma zaujala tá životnosť len neviem ako to bude so svietivosťou v noci... Ak ma niekto skúsenosť tak sem s názorom Nechapem, preco su neni schvalene? Citovat
chup Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 V 307 Restyl je H1 skovaná v čočke, tak tam by to nemuselo vadiť http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=452&id_tovar=24823&uroven=4&zaradenie=452&ukaz=detail&hlzaradenie=1 Citovat
shark734 Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 niekto tu tie LED ziarovky skusal a nakoniec sa na to vykaslal lebo v noci to cestu neosvetlilo...ked jazdis len cez den tak by ti to mohlo stacit Citovat
mares Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 Také měním čas od času žárovky H7,ale nyní už jsem měnil během dvou dnů dvakrát. Není to prasknutí vlákna, kde si říkám zdali je prasklé, ale dojde k úplnému odpálení vlákna na malou kuličku. Citovat
bigicek Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 Odporovej drát jsem koupil v autorizovaném servisu škodovky za cca. 200Kč (stejný problém mají Fabie), o té doby měním žárovky nespočetně méněkrát Citovat
ado7980 Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 Zdar páni, tak predsa len som objednal a skusil tie LED SMD ziarovky H7 do stretávacích svetiel. Sú genialne krásne jasno bielo žiaria, cez deň ich je vidieť oveľa lepšie ako klasické H7 len obávam sa osvetlenia v noci. Dnes večer ich vyskúšam a dám info... Pokiaľ je životnosť 50.000 hodín ako píšu tak už v živoe nebudem musiet meniť žiarovku Citovat
shark734 Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 ado7980: som vazne zvedavy ci nieco v noci uvidis Citovat
ado7980 Odesláno 9. červenec 2010 Odesláno 9. červenec 2010 Takže po nočnej jazde môžem konštatovať sklamnie, síce ich je lepšie vidieť z diaľky ale nemaju požadovaný kužeľový tok svetla a preto neosvetlujú dostatočne vozovku... Ale neva pri použití hmloviek je všetko OK a nechávam si ich kôli imageu Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 9. červenec 2010 Odesláno 9. červenec 2010 No vyzerajú naozaj pekne. Ale nechať si ich keď nesvietia, mno... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.