Medvěd Odesláno 30. listopad 2009 Odesláno 30. listopad 2009 Jak už jsem psal jinde, na čtvrtek 3. 12. od 18. hodin je opět rezervováno několik (15) míst v restauraci Radnice v pražských Vysočanech - věřím, že se nám je podaří zaplnit. Pište sem, prosím, s kým mám 100% počítat. [upravil dne 30/11/2009 Medvěd] Citovat
Ferry Odesláno 1. prosinec 2009 Odesláno 1. prosinec 2009 za sebe potvrzuji Pe.Trova slova dorazim Citovat
John Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 Tak děkuju všem,kteří se ukázali.. za pěkný pokec. A těším se na další.... Citovat
Pe.Tr Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 na další mysliš za tyden? ja za sebe i za Falka diky za fajn společnost při obědo-večeři Citovat
Medvěd Odesláno 3. prosinec 2009 Autor Odesláno 3. prosinec 2009 Taky děkuju všem, kteří přišli (byť za týden bude další setkání tak účast byla velice slušná) Doufám, že na Řebíka při placení nezbylo o moc víc než skutečně spotřeboval Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.