comm Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Nový Peugeot 406 Bol predstaveny na frankfurtskom autosalone v septembri (zari) 1995. Mam aj clanok ale je cez dve strany a to sa mmi to tu nece vypisovat skusim ho dat do prilohy ak sa bude dat. Pekne citanie. No ta priloha tam nejak nejde no neva kdo chce poslem mailom alebo to sem zavesim ? [upravil dne 14.10.09 comm] Citovat
comm Odesláno 14. říjen 2009 Autor Odesláno 14. říjen 2009 Chcel som dodat ze mam aj cenik vsetko su zakladne vybavy SL, ST, SV 3/96 Vsetko su limuz. Peugeot 406 SL 1.8...693426SK/23018€ Peugeot 406 SV 2.0...879024SK/29179€ Peugeot 406 STTD 1.9...818410SK/27167€ Peugeot 406 SVTD 2.1...988377SK/32808€ 1€=30.126 To su ceny za ktore sa dali kupit v marci (brezen) roku pane 1995 uplne nove peugeotiky. Dokonca tam uvadzaju aj priemerky slusne aj to docela sedi. Asi pojdem hladat nejaku tu reklamu Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 tady mas test bezpecnosti Euro NCAP z 1997 http://www.euroncap.com/tests/peugeot_406_1997/20.aspx zde pak novejsi model 2001 http://www.euroncap.com/tests/peugeot_406_2001/105.aspx [upravil dne 14/10/09 Ferry] Citovat
comm Odesláno 14. říjen 2009 Autor Odesláno 14. říjen 2009 Dik uz som to cital niekde. Ja hlavne prajem vsetkym vela ststnych kilometrov. Inac taka prelicka niekde som chvalil na fore moje auticko a dnes som nemohol vypnut motor a tak som nechal bezat trochu som poklepkal po cerpadle a potom som ho vypol. asi sa zasekol stop ventil he Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 jinak sranda je, ze se v tom clanku pise o jakesi 506tce s motorem 2.9 V6 a taky o tom ze 406 bude ve verzi 4x4 , nic z toho se vsak nerealizovalo Citovat
pavloucha Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Původně zaslal: Ferry jinak sranda je, ze se v tom clanku pise o jakesi 506tce s motorem 2.9 V6 a taky o tom ze 406 bude ve verzi 4x4 , nic z toho se vsak nerealizovalo tak snad možná někdy v budoucnu bude Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 podle toho clanku mela 506 vychazet ze 406 a mela mit ten 2.9V6 motor jinak teda tyhle nacrtky jsou pekne hnusny vypada to spis jak nejaky zprzneny mitsubishi lancer, nez neco od peugeotu, to bude asi hodne neoficialni nacrt Citovat
comm Odesláno 14. říjen 2009 Autor Odesláno 14. říjen 2009 no tak to neviem ale viem si predstavit 2.1TD alebo v 3.0 benzin mat 4x4 hmm to by bolo zuzo Hmm na tu 506 sa budem musiet mrknut niekde Citovat
MJSytic Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Stejně je ta 406 krásný auto [upravil dne 14.10.09 MJSytic] Citovat
comm Odesláno 14. říjen 2009 Autor Odesláno 14. říjen 2009 A som to pochopil v jednom anglickom fore tak 506-ku nahradila uz vtedy existujuca 605-ka. Citovat
Petr0604 Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Původně zaslal: Ferry tady mas test bezpecnosti Euro NCAP z 1997 http://www.euroncap.com/tests/peugeot_406_1997/20.aspx zde pak novejsi model 2001 http://www.euroncap.com/tests/peugeot_406_2001/105.aspx [upravil dne 14/10/09 Ferry] Všiml jsem si, že u novějšího modelu je napravo v tabulce dokonce uvedené číslo VIN. Nepoznal v něm někdo svoje auto? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Tady jsou nějaký články z časopisů co jsem posbíral ruzně po netu nebo od známých. KLIK [upravil dne 14/10/09 Radek Hurvajz] Citovat
BoneDaddy Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Původně zaslal: MJSytic Stejně je ta 406 krásný auto Souhlas. Kam se na ty tvary hrabe většina novějších aut. Petr0604: to by bylo zajímavý Citovat
Petr0604 Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 A navíc mají špatně uvedený motor, proti zdi šlo HDI a ne 1,8 16v jak udávají... Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 To Petr myslis, jako ze by ho po testu prodali a objevilo se pak v CR v bazaru s oznacenim nikdy nebourano, velmi zachovale, malo najeto ? koukal jsem na ten VIN kod a byla to 406 vyrobena 29.6.2001 s minimalni vybavou, jen airbagy a klimatizace Citovat
Petr0604 Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 To Ferry: přesně tohle jsem měl na mysli. Nebouráno, kosmetické vady laku, lze přeleštit Citovat
Petr0604 Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 To Radek Hurvajz: Za tyhle soubory jsi tento týden nekorunovaný král P-C Díky moc, jdu číst... Citovat
Guest servisman Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 jj taky toho mám drobet více Ok406 si to ode mne scenoval kdysy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.