Spec Odesláno 22. červenec 2004 Odesláno 22. červenec 2004 Zdravim, zajímalo by mě, co byste řekli na to, že bysme se sešli jen my, majitelé 605? Třeba jen něco menšího někde v Praze nebo okolí (asi taky jen pro lidi z okolí). Já myslim, že by bylo zajímavý probrat jen ty naše problémy osobně. Co myslíte? Je to blbej nebo dobrej nápad? Citovat
Petr605 Odesláno 22. červenec 2004 Odesláno 22. červenec 2004 Je to dobrej nápad, ale příštích 14 dnů nejsem v Praze, tak se přimlouvám za termín po 9.8. Citovat
Spec Odesláno 22. červenec 2004 Autor Odesláno 22. červenec 2004 No, termín bude muset potom bejt nějakej, kdy bude moct většina. Ale zatim jsme dva Citovat
Fusion Odesláno 22. červenec 2004 Odesláno 22. červenec 2004 taky sem nad tím přemýšlel! ja su taky pro pozdejc, stejnak nezavazne planuju vylet do praglu za kamosem co se tam prestehoval... Citovat
Petr605 Odesláno 22. červenec 2004 Odesláno 22. červenec 2004 No vida, do Tebe bych to neřek... A už nás je 3 :D:D Citovat
Spec Odesláno 22. červenec 2004 Autor Odesláno 22. červenec 2004 No, 3 jako minimum klidně stačí. Sejdeme (teda spíš sjedeme) se tu někde, pokecáme, pořešíme, skoukneme si vzájemně limuzíny.... Citovat
Dydzej Odesláno 23. červenec 2004 Odesláno 23. červenec 2004 Taky bych se ukazal, jen to nacasovani bude u mne tezke, ja tady budu vicemene jen mezi 7-14/8 Citovat
Spec Odesláno 24. červenec 2004 Autor Odesláno 24. červenec 2004 tak uvidíme... kdo všechno může mezi 7-14.8. ??? Nebo spíš, je tu někdo, kdo nemůže? Citovat
Petr605 Odesláno 24. červenec 2004 Odesláno 24. červenec 2004 Až od 9.8. Ale potom kdykoliv. [Editován dne 24/7/04 Petr605] Citovat
rimmer Odesláno 27. červenec 2004 Odesláno 27. červenec 2004 vy se mate, ja se asi odstehuju nekam na zapad...uz me to sere Citovat
Spec Odesláno 28. červenec 2004 Autor Odesláno 28. červenec 2004 Takže když uděláme průnik těch intervalů, tak to vychází mezi 9.8. - 14.8. předběžně? vyhovuje všem? (většině) Citovat
Spec Odesláno 1. srpen 2004 Autor Odesláno 1. srpen 2004 Tak kdo by zašel (zajel) na nějaký to kafčo a pokec s dalšíma 605-tkařema? Nechcete domluvit přesnější datum? Co třeba 11.8. večer? Místo zvolíme asi podle toho, kdo pojede a jak rozmístěný od sebe budeme - asi se sejít někde v průsečíku, aby to měli všichni stejně daleko. Citovat
Petr605 Odesláno 1. srpen 2004 Odesláno 1. srpen 2004 Mně by to vyhovovalo. Přijel bych asi z Dejvic. Citovat
Spec Odesláno 4. srpen 2004 Autor Odesláno 4. srpen 2004 Ještě mě napad čtvrtek 12.8. V tu středu můžu, ale až tak okolo 20h by se mi to hodilo nejvíc. Světlo je dlouho nebo jak se to hodí vám? chcete dřív odpoledne? Citovat
Dydzej Odesláno 6. srpen 2004 Odesláno 6. srpen 2004 Cas kolem 20h mi vyhovuje, o moc drive to nestihnu. Na dni mi tolik nezalezi, streda i ctvrtek jsou OK. Citovat
Spec Odesláno 8. srpen 2004 Autor Odesláno 8. srpen 2004 Mno.... jak jsem již zmínil v článku \"Klapání\", tak mám něco s motorem a nakonec nevim jak bych se na ten sraz dostavil.... i když jsem to spunktoval Já....:( Citovat
Petr605 Odesláno 8. srpen 2004 Odesláno 8. srpen 2004 Tak a je to!!!! Vypadá to, že dneska cestou do Prahy mi přeskočil rozvoďák a zítra to budu řešit. 30 kiláků od domova (zapla? bůh, že to nebylo dál) mi to najednou začalo chcípat až to za chvíli chcíplo úplně. Při pokusech nastartovat je hroznej randál a příšernej čoud z vejfuku. Normálně bych z toho blil!!!! Na sraz bych přijel asi sockou. Jestli by nestálo za to to odložit.... Citovat
Spec Odesláno 8. srpen 2004 Autor Odesláno 8. srpen 2004 Stálo.... přece se nesjedeme sockama... A nevim teda co to moje auto. Jednou už jsem kupoval novej motor a teď v tom strašně klape a kupovat druhej se mi teda nechce..a ani na něj nemám. Takže jestli to bude něco velkýho, tak vám pak asi nabídnu mýho milovanýho pežotka na díly :( Citovat
Petr605 Odesláno 8. srpen 2004 Odesláno 8. srpen 2004 Co se to, sakra, děje???? To je nějaká epidemie, nebo co???? Může za to to debilní vedro!!! Asi si koupím německý auto.:mad: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.