Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim,

zajímalo by mě, co byste řekli na to, že bysme se sešli jen my, majitelé 605?

Třeba jen něco menšího někde v Praze nebo okolí (asi taky jen pro lidi z okolí). Já myslim, že by bylo zajímavý probrat jen ty naše problémy osobně.

Co myslíte? Je to blbej nebo dobrej nápad? :P

Odesláno

Tak kdo by zašel (zajel) na nějaký to kafčo a pokec s dalšíma 605-tkařema?

Nechcete domluvit přesnější datum? Co třeba 11.8. večer? Místo zvolíme asi podle toho, kdo pojede a jak rozmístěný od sebe budeme - asi se sejít někde v průsečíku, aby to měli všichni stejně daleko.:D

Odesláno

Ještě mě napad čtvrtek 12.8.

V tu středu můžu, ale až tak okolo 20h by se mi to hodilo nejvíc. Světlo je dlouho :D

nebo jak se to hodí vám? chcete dřív odpoledne?

Odesláno

Mno.... jak jsem již zmínil v článku \"Klapání\", tak mám něco s motorem a nakonec nevim jak bych se na ten sraz dostavil.... i když jsem to spunktoval Já....:(:(

Odesláno

Tak a je to!!!! Vypadá to, že dneska cestou do Prahy mi přeskočil rozvoďák a zítra to budu řešit. 30 kiláků od domova (zapla? bůh, že to nebylo dál) mi to najednou začalo chcípat až to za chvíli chcíplo úplně. Při pokusech nastartovat je hroznej randál a příšernej čoud z vejfuku. Normálně bych z toho blil!!!! Na sraz bych přijel asi sockou. Jestli by nestálo za to to odložit....

Odesláno

Stálo....

přece se nesjedeme sockama...:o

A nevim teda co to moje auto.:( Jednou už jsem kupoval novej motor a teď v tom strašně klape a kupovat druhej se mi teda nechce..a ani na něj nemám.:(

Takže jestli to bude něco velkýho, tak vám pak asi nabídnu mýho milovanýho pežotka na díly :(:(:bojim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...