Qcko Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 Takych by som si kupil aspon 20 a usporaduval by som sialene zavody po baraku:D Citovat
dolly1010 Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 Ty kokot, tak to je mazec :D Chtělo by to ale pár vylepšení: lepší design (exteriér i interiér), 4 kola, blinkry, lepší motor (střašně hulí, elektroverze by nebyla marná ) a cena asi 20 000Kč. Kdyby se k tomu dali sehnat nějaký off-road kola aby se s tím dalo jezdit i v zimě byla by to celkem sranda. Ale to už je spíš sen Připomíná mi to babettu. To j taky taková \"jako motorka\", nebo spíš \"jako moped\" Citovat
PnR Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 http://www.youtube.com/watch?v=nRPOzAjv8N8 2:55 Citovat
ozzy56 Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 nechcu to--mohl by mě zabít cyklista... Citovat
Stifler Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 Už jsem to tu viděl, ale je to fakt nářez. Citovat
zzipCZ Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 Původně zaslal: ozzy56 nechcu to--mohl by mě zabít cyklista... ale zas by tě pohřbili přimo v autě:D:D Citovat
dobrmik Odesláno 28. srpen 2009 Odesláno 28. srpen 2009 jako docela dobrý..nejlepší jak to čapne a jde do toho mrakodrapu nebo co to je...:super Citovat
Driver Odesláno 28. srpen 2009 Odesláno 28. srpen 2009 No to mě dostalo jak to vzal jako kufr a odtáhnul to do kanclu ... a ty kolečka do \"A\" za jízdy... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.