Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Nazdárek Přátelé !!!

Tak Vám píšu zkušenosti s naftou !!!Dříve jsem tankoval v místě bydliště u EURO OIL a průměrná spotřeba 5,7l/100km. nyní tankuji při cestě do práce u OMV a ejhle spotřeba spadla na 5,1l/100km.Jízdní styl je stále stejný. Auto je daleko živější a lépe táhne do kopců.Jaké máte vy zkušenosti !

Pepan:roker

Odesláno

ja tankujem len u OMV pridavaju do nafty aditíva hlavne v zime davaju aby nezamrzla nafta ešte chcem skusit shell ale teraz som natankoval plnu a pridal aditivum od vifu tak uvidime aka bude spotreba doteraz som mal 5,4l/100km

Odesláno

Ano, již to tu bylo, ale myslím, že je dobré si osvěžit čerpadla, kde je kvalitní nafta. Já tankuji u Benziny, jsem spokojen.:papa:papa

Odesláno
Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek Přátelé !!!

Tak Vám píšu zkušenosti s naftou !!!Dříve jsem tankoval v místě bydliště u EURO OIL a průměrná spotřeba 5,7l/100km. nyní tankuji při cestě do práce u OMV a ejhle spotřeba spadla na 5,1l/100km.Jízdní styl je stále stejný. Auto je daleko živější a lépe táhne do kopců.Jaké máte vy zkušenosti !

Pepan:roker

ano,je to tak :)rozdíl je nejen v kvalitě,ale i ceně. buď se s tím smiř, nebo

emigruj--ale nevím kam--bordel je prý všude...:papa

Odesláno

Nevím kde mám tankovat... Beru u Robin Oil a u Agipu - ČOI nám výsledky tají, tenkrát ale na Idnes.cz vyšel srovnávací test nafty a Bezina to vyhrála s přehledem - prý je rozdíl kvality nafty u OMV u nás a v Německu dost znatelný. Bůh ví, jestli to nebyla zaplacená reklama...

Odesláno

dodávateľov je len pár, ale distribútorov neúrekom. Záleží aj od toho, ako ktorý majitel sa o čerpačku stará, či dáva pravidelne čistiť nádrže a tak.

Odesláno
Původně zaslal: ozzy1956

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek Přátelé !!!

Tak Vám píšu zkušenosti s naftou !!!Dříve jsem tankoval v místě bydliště u EURO OIL a průměrná spotřeba 5,7l/100km. nyní tankuji při cestě do práce u OMV a ejhle spotřeba spadla na 5,1l/100km.Jízdní styl je stále stejný. Auto je daleko živější a lépe táhne do kopců.Jaké máte vy zkušenosti !

Pepan:roker

ano,je to tak :)rozdíl je nejen v kvalitě,ale i ceně. buď se s tím smiř, nebo

emigruj--ale nevím kam--bordel je prý všude...:papa

Prý v bordelu není bordel, tak nevím.:myslim
Odesláno

Dříve jsem tankoval na Shellu \"Diesel extra\". Před nedávnem jsem vyzkoušel Shell \"V-Power Diesel\" a od té doby netankuji nic jiného. Auto daleko živější, nižší spotřeba cca o 0,5l/100km. Myslím, že těch 2Kč/litru navíc se vyplatí. :super

Odesláno

Tak jsem načerpal V-Power, rozdíl ve výkonu mi nepřijde, ale jakoby byl motor tišší... nevím, jestli to není jen pocitové :-)

Odesláno
Původně zaslal: brade

Nevím kde mám tankovat... Beru u Robin Oil a u Agipu - ČOI nám výsledky tají, tenkrát ale na Idnes.cz vyšel srovnávací test nafty a Bezina to vyhrála s přehledem - prý je rozdíl kvality nafty u OMV u nás a v Německu dost znatelný. Bůh ví, jestli to nebyla zaplacená reklama...

Myslím, že jsi se spletl, tedy jestli máme na mysli ten samý test na idnes.cz, tak rozdíl mezi naftou ČR - Německo je u Shellu!!! Podle testu nejlépe Benzina, největší zklamání český Shell, který vsází na své jen na své jméno...Tankuji u Benziny, ale myslím, že taková OMV, Aral nebo Agip mají také kvalitní PH...

Odesláno

Tak já se taky připojím:)

tankuju jen na jedné benzince a to na AGIPce už 6 let a naprostá spokojenost,5 let benzín a teď rok naftu, ale jak píšu tankuju pouze na jedné, je možný že třeba jiná AGIPka může být horší:D

Odesláno
Původně zaslal: brade

Nevím kde mám tankovat... Beru u Robin Oil a u Agipu - ČOI nám výsledky tají, tenkrát ale na Idnes.cz vyšel srovnávací test nafty a Bezina to vyhrála s přehledem - prý je rozdíl kvality nafty u OMV u nás a v Německu dost znatelný. Bůh ví, jestli to nebyla zaplacená reklama...

ber jen u pump,které patří velkým hráčům na trhu PHM :myslim

(jsou dnes na každém rohu-skoro :)

u Pepy z HorníDolní prostě netankuju

Odesláno

Tankuju zásadně u benzinek u nakupnich center (Tesco,Hypernova a Makro). Tzv. \"lepší\" naftu auto vidí jen občas v cizině a ŽÁDNÝ rozdíl to není. Na autě zatím najeto 120000 km, předtím na stejné druhy najeto cca 240000 s Octavií (prvních asi 120000 najeto na řepku dokud byla levná), dneska má Octavka najeto asi 360000 a pořád jezdí na naftu od hypermarketů. Nesmíte dát na pocity a myslet si, že dražší znamená lepší.

Odesláno

Tankuju v letní sezóně většinou u Fruko Jindřichův Hradec a v zimě většinou u Makra. Používám vždy VIF, ať letní nebo zimní a nikdy jsem neměl problém. Spotřeba vyrovnaná průměr cca 6,7l.

Odesláno
Původně zaslal: Milan407

Tankuju zásadně u benzinek u nakupnich center (Tesco,Hypernova a Makro). Tzv. \"lepší\" naftu auto vidí jen občas v cizině a ŽÁDNÝ rozdíl to není. Na autě zatím najeto 120000 km, předtím na stejné druhy najeto cca 240000 s Octavií (prvních asi 120000 najeto na řepku dokud byla levná), dneska má Octavka najeto asi 360000 a pořád jezdí na naftu od hypermarketů. Nesmíte dát na pocity a myslet si, že dražší znamená lepší.

A ta okta je jaka? jeste s PD?nebo CR? ptz stary PD zkousne vsechno, kdezto CR jsou na kvalitu nachylny! A predpokladam, ze je to PD, kdyz ma uz tolik najeto! VW zacina CR teprve do aut davat!

[upravil dne 12/8/09 hudy]

Odesláno

podle mě když se dá do nafty aditivum, třeba ten VIF, tak je úplně jedno kde se tankuje, jak se psalo výše, nesmí se dát na pocit, jedinou věc kterou jsem postřehl po aditivu, že je motor tiší

Odesláno
Původně zaslal: Radek 306

podle mě když se dá do nafty aditivum, třeba ten VIF, tak je úplně jedno kde se tankuje, jak se psalo výše, nesmí se dát na pocit, jedinou věc kterou jsem postřehl po aditivu, že je motor tiší

Má na dávání aditiva nějaký vliv FAP? Vím, že je to blbá otázka, ale někde jsem tady četl, že se má aditivum dávat hlavně, když je FAP. Nebo se mýlím a pletu? :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...