maxo75 Odesláno 29. červenec 2009 Odesláno 29. červenec 2009 Po stiahnuti predneho okna (napr. do polovice) a nasledne, ked chcem okno zavriet, tak okno urobi pohyb smerom hore (cca 5 cm) a samo hned dolu (cca 30 cm). okno sa da zavriet az ked je uplne v polohe dolu. Okno spolujazca funguje spravne. Stretol sa niekto s tymto problemom ? Citovat
luko407sw Odesláno 29. červenec 2009 Odesláno 29. červenec 2009 neco mu brání v dojezdu nahoru a proto z bezpečnosti sjede dolů (např.kdyby jsi tam měl ruku nebo hlavu:D) nejspíš budeš mít broblém s gumou - těsněním... Citovat
AnotherOne Odesláno 29. červenec 2009 Odesláno 29. červenec 2009 Nemal si odpojenú batériu? Treba inicializovať krajné polohy. V krajnej polohe okna podrž niekoľko sekúnd spínač. Citovat
maxo75 Odesláno 29. červenec 2009 Autor Odesláno 29. červenec 2009 Bateria nebola odpojena. Ale pokial dam okno uplne dolu, a nasledne hore, vsetko funguje ok. Problem je len pri ciastocnom spusteni a naslednom zavreti. Tie krajne polohy sa robia ked je auto nastartovane ? Citovat
AnotherOne Odesláno 29. červenec 2009 Odesláno 29. červenec 2009 Teda ti to začalo robiť z ničo nič? Potom skontroluj, či okno nedrhne ako vraví luko. Citovat
jirii Odesláno 29. červenec 2009 Odesláno 29. červenec 2009 mam podobny problem myslim si ze to bude ve spínači co vy na to?? Citovat
luko407sw Odesláno 29. červenec 2009 Odesláno 29. červenec 2009 zkus se zaměřit co dělá guma při zajíždění okna...třeba trošku drhne a to zapříčiní stáhnutí okna dolů...zkus při vyjíždění okna na něj zatlačit - taky zajede dolů... Citovat
maxo75 Odesláno 30. červenec 2009 Autor Odesláno 30. červenec 2009 Tak skusal som inicializovat tie krajne polohy - nepomohlo, oknu nic bebrani v pohybe ani guma. Zajdem so servisu - mozno poradia. Citovat
Ticcino Odesláno 30. červenec 2009 Odesláno 30. červenec 2009 Dělá mi to naprosto to samý. U obou oken, tj. řidič i spolujezdec. Pokud stáhno okno cca o třetinu nebo víc a následně ho chci zavřít, tak popojede kousíček nahoru a hned o notný kus dolů. Musí se s ním sjet dolů a teprve pak nahoru. Potom je to ok. Znovunastavení krajních poloh nepomohlo a oknu v pohybu nic nebrání. Zavírání je plynulé, konstantní rychlostí. Neřeším to nijak. Pokud se to podaří vyřešit Tobě, tak dej vědět, rád si to také nechám opravit. Citovat
Guest foto1977 Odesláno 30. červenec 2009 Odesláno 30. červenec 2009 Ahoj tak mi to dělá u řidiče to samé. V servise mi řekli že je to asi drhne někde v gumě a že je na to nějakej suchej spray (???) Nedával jsem jim to do opravy až možná na podzim. Jinak mi to nedělá pravidelně ale jen někdy. Citovat
janci.b989 Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 Mal som ten istý problém a vyriešil som ho.Na 99% je to vo ovládacom panely pri šoférovi.Stačí ho vymontovať rozobrať a vyčistiť. Ja som najskôr odmastil tech.bendzínom plopšný spoj potom som dotykové plochy pregumoval obyčajnou tvrdou gumou a zase odmastnil, vysušil a očistil servýtkou bo niekedy po bendzíne zostávajú biele čmuhy.A nakoniec som odmastil i gumičky a vyčistil. Na koniec som to všetko zložil a funguje to. Je to ľahká demontáž a i rozobranie ovládacieho panela nie je zložité. Na to odmastenie sa dá použiť i pleťová voda atď. Citovat
Ticcino Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 Původně zaslal: janci.b989 Mal som ten istý problém a vyriešil som ho.Na 99% je to vo ovládacom panely pri šoférovi.Stačí ho vymontovať rozobrať a vyčistiť. No, jelikož mi to stejnou věc dělá i při podržení zamykání centrálu (což má zatáhnout okénka), tak si myslím, že to v ovládácím panelu nebude. Alespoň v mém případě tedy ne. Citovat
janci.b989 Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 To iste mi to tiež robilo ak som mal stiahnuté okná a podržal som na diaľkovom ovládači zamikanie, tak sa mi zavreli zadné okná a predné nič nerobili.Teraz je to v poriadku.Ale ešte :myslimraz to vyskúšam aby som mohol povedať že je to tak. Citovat
omegaalfa Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 mě to dělá to samé, ale jen na T6 u T5 je to OK....tak nevim a přijde mi to jako že drhne ta guma a jen u řidiče [upravil dne 8.1.10 omegaalfa] Citovat
janci.b989 Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 No vyskúšal som to s tým centrálom ešte raz zavrieť okná a idú všetky 4. Stiahol som ich úplne doku a po zamknutí som podržal cca 5s zamikacie tlačidlo na diaľkovom ovládači a pekne sa zatiahli všetky okná. Takže to bude v tom ovládacom panely ako som už písal. Citovat
hnusoba Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 U nových modelov 307čiek (CAN-CAN) bol problém s príliš citlivým softwérom motorčekov zatvárania okna zabraňujúcim priškripnutiu. Riešenie bolo vymeniť motorčeky, kde už to nebolo tak citlivo nastavené. Citovat
yaho Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 Aj ja mam podobny problem na dverach od vodica na 307, je to sposobene spriecenim skla, takze to riesim jednoduchym sposobom a to chytim sklo do ruk a mierne ho do stran postrcim. Nasledne ide v pohode zatvorit. Niekedy pomoze aj stiahnutie na doraz alebo zatvorenie a otvorenie dveri-otrasom... Citovat
syko1 Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 ja mam zase taky problem ze mi nefunguje na vodicovej strane to Auto. Ked vytiahnete packu na dverach ona ma dohora aj dodola dve polohy. ked ju date dohora do druhej polohy malo by okno automaticky zavriet aj ked tlacitko dalej nedrzite. u spolujazca je to v poriadku. rozumieme sa? Citovat
jirii Odesláno 22. leden 2010 Odesláno 22. leden 2010 rozdělat spínací jednotku na straně řidiče,rozebrat ji a plošná spoj i s dotekama (gumy) pořádně umýt technickým lihem nebát se čistým štětcem přiměřené velikosti,potom nechat vysušit (vyprchat lih) a už ničím nestříkat (spray na elektroniku NE !!!). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.