kovy_s Odesláno 3. říjen 2014 Odesláno 3. říjen 2014 http://auto.bazos.cz/inzerat/39555578/Peugeot-106-XSi.php Citovat
MilanF1 Odesláno 3. říjen 2014 Odesláno 3. říjen 2014 Nemám peníze a další garáž, jinak bych se jel podívat. Vypadá opravdu dobře. Citovat
loki Odesláno 3. říjen 2014 Odesláno 3. říjen 2014 Mám ted doma stejnou ,ale v trochu horším stavu, kdysi patřila Gombimu Citovat
Lentilka Odesláno 5. říjen 2014 Odesláno 5. říjen 2014 nechce někdo kola Team Dynamics Pro Race 3 7x15 ? http://auto.bazos.cz/inzerat/39660313/Team-Dynamics-Pro-Race-3-4x108-ET15.php Citovat
go.play Odesláno 17. říjen 2014 Odesláno 17. říjen 2014 http://auto.bazos.cz/inzerat/39987784/106-Rallye.php Citovat
jadek Odesláno 17. říjen 2014 Odesláno 17. říjen 2014 Ta je moc pěkná! Kdybych neměl GTI tak do toho jdu Citovat
PAJA106 Odesláno 17. říjen 2014 Odesláno 17. říjen 2014 Ta už tu, tuším, byla cca 2 roky zpátky, tenkrát byla ze Znojma, jestli se nepletu, tak za 80. Citovat
loki Odesláno 10. listopad 2014 Odesláno 10. listopad 2014 Ahoj kdyby měl někdo zájem tak prodávám toto http://auto.bazos.cz/inzerat/41009344/Prodam-Peugeot-106-xsi-na-nd-nebo-na-opravu.php bez sedaček a zadního nárazníku bych to nechal tak za 6tis. a tady sada rallye plechů za docela dobrou cenu(panovi jsem je nechával já asi před 2 roky) http://auto.bazos.cz/inzerat/40903800/Original-disky-Peugeot-106-Rallye.php Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 29. listopad 2014 Odesláno 29. listopad 2014 http://auto.bazos.cz/inzerat/40861176/Peugeot-106.php Citovat
MilanF1 Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 No to nevím, na kolik je tohle zajímavá koupě To je tak na závody, do běžného provozu ne. Citovat
FiFa_cze Odesláno 16. prosinec 2014 Odesláno 16. prosinec 2014 Kdyby někdo něco chtěl, tak reagujte na inzerát s tím, že jste klubáci Klubákům k podvozku daruji deflektory http://auto.bazos.cz/inzerat/42372681/Sani-s-filtrem-GREEN-WIND.php http://auto.bazos.cz/inzerat/42372605/Deflektoryofuky-Peugeot-106.php http://auto.bazos.cz/inzerat/42372514/Sportovni-podvozek-APEX-Peugeot-106.php Citovat
vinorak Odesláno 16. leden 2015 Odesláno 16. leden 2015 http://auto.bazos.cz/inzerat/43098052/Peugeot-106-11.php moc pěkný jsou ty rally lemy a barva Citovat
MilanF1 Odesláno 16. leden 2015 Odesláno 16. leden 2015 Nemají být správně ty lemy černé? Já jsem totiž zastánce origo stavu ... tohle do origa má daleko, nicméně vypadá dobře. Ale ta hruška vedle motoru se mi fakt nelíbí Kdo chce zajímavý kousek, o který bylo asi pečováno, je to dobrý tip. Citovat
jadek Odesláno 16. leden 2015 Odesláno 16. leden 2015 Černé lemy jsou na verzich xsi tohle vypadá jako lemy z rallye a ty se dávali do barvy auta :-) Citovat
MilanF1 Odesláno 16. leden 2015 Odesláno 16. leden 2015 Jsem zas o něco chytřejší ... ale asi jo, rallye bylo v barvě, ale v bílé Tady mi to nešlo dohromady. Osobně bych bral nějaký starý model, rallye, xsi nebo Le Mans Citovat
vinorak Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 http://auto.bazos.cz/inzerat/44434127/Prodam-Peugeot-106.php jestli dobře koukám tak je to XSI LeMans Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.